Ankara’da Sokak Köpeklerine Katliam Yapıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sahipli olduğu için suç duyurusnda bulunabiliyorsunuz. Ancak sokak hayvanları söz konusu olunca işler değişiyor. Sahip yok sorumlu yok.
Geçen zamanda bir çocuk köpekler tarafından parçalandı.

Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar. Malesef ne kadar anlatsam da anlamayacaksınız.
Ayrıca hayvanların mantığı yoktur, içgüdüleyile hareket ederler. Bundan dolayı insanları da kısırlaştıralım tezi yanlış.Ayrıca komşunun çocuğu sizin kolunuzu bilerek kırmammış, en azından emin değilsiniz. Aksi durumda çocuğa ceza vermenizi kimse yadırgamazdı.
Ancak hayvanlara nasıl ceza verebilirsiniz ki? Hayvan mantığı yok içgüdüsü var.
Ayrıca şu gömme muhabbeti konusunda iddaya girerim.

Madem boka bu kadar takmışsın, Neyzen Tevfik'in boklu şiiri var, "ben sana bok demem" diye. Sana ve tüm hayvan düşmanlarına gönderiyorum onu...

Madem boka bu kadar takmışsın, Neyzen Tevfik'in boklu şiiri var, "ben sana bok demem" diye. Sana ve tüm hayvan düşmanlarına gönderiyorum onu...
Terbiyesizleşme.
Madem bu kadar seviyorsunuz hayvanları örgütlenin, para toplayın adam akıllı barınaklar kurun.
Madem bu kadar hayvan dostusun lütfen evine fare/böcek vs. girdiğinde öldürme. Onlarınki de can sonuçta.
Hayvan düşmanı olduğumu da nerden çıkardın? Sadece sokak hayvanı isteyorum da kime anlatıyorum? Bencilsiniz bencil empati yok. Adam motordan düşüyor diyorum tok yok. O kişi sizde olabilirsiniz kimbilir.
Neyse ya çok uzadı bu konuda.
Benim düşündükleri daha iyi ifade ile ekşi sözlükte açıklamışlar, öyle sokaklara kap, mama bırakarak bu işler yürümüyor.
Hocam mesajınıza ne oldu?

Benim düşündükleri daha iyi ifade ile ekşi sözlükte açıklamışlar, öyle sokaklara kap, mama bırakarak bu işler yürümüyor.

Kılavuzun ekşi sözlükse yandık. :) Bunlar yeri gelir Atatürk'e dil uzatır, yeri gelir inançlara küfür eder, yeri gelir terörü över. Popülerlik ve farklı olma çabasıyla her değere saygısızlık edebilenlerin topluluğu.

Terbiyesizleşme.
Madem bu kadar seviyorsunuz hayvanları örgütlenin, para toplayın adam akıllı barınaklar kurun.
Madem bu kadar hayvan dostusun lütfen evine fare/böcek vs. girdiğinde öldürme. Onlarınki de can sonuçta.
Hayvan düşmanı olduğumu da nerden çıkardın? Sadece sokak hayvanı isteyorum da kime anlatıyorum? Bencilsiniz bencil empati yok. Adam motordan düşüyor diyorum tok yok. O kişi sizde olabilirsiniz kimbilir.
Neyse ya çok uzadı bu konuda.

Hocam mesajınıza ne oldu?

Sokak hayvanlarının, özellikle köpeklerin doğal ortamı yoktur. Doğal ortamları insanların yanlarıdır, barınak denen ölüm kampları değil. Yani sokak hayvanı istemiyorsan olmayan bir yere gitmekte serbestsin. Yeterki burda nefretini kusma. Ayrıca aynı ekşisözlükte hayvan düşmanları içinde çok güzel şeyler yazmışlar, bir oku istersen, üstüne alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı