Ankara'da yaşanır mı?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Isparta'da yaşıyorum ve burası küçük yer, bir şeyler yapmak çok zor. Büyükşehir olarak Ankara tabii ki daha avantajlı olacak fakat duyduğuma göre soğuk ve ayazı ile meşhur bir şehir. Isparta da soğuk ve bu yüzden nefret ediyorum. Üniversite okumak için Ankara'ya gitsem 5 yıl dayanabilir miyim? Bir de cidden bozkır mı? Hiç mi ağaç yok?

Isparta'da yaşıyorum ve burası küçük yer, bir şeyler yapmak çok zor. Büyükşehir olarak Ankara tabii ki daha avantajlı olacak fakat duyduğuma göre soğuk ve ayazı ile meşhur bir şehir. Isparta da soğuk ve bu yüzden nefret ediyorum. Üniversite okumak için Ankara'ya gitsem 5 yıl dayanabilir miyim? Bir de cidden bozkır mı? Hiç mi ağaç yok?
Ankara'da karasal iklim var ama bir büyük şehir, her türlü imkan var neden yaşanmasın ?

Ankara'da kesinlikle yaşanır. Diğer büyük şehirlere göre ulaşım çok kolay ancak iş çıkış saatlerinde sıkıntı olabiliyor, sosyalleşmek için fazlasıyla mekan bulunmakta, kesinlikle sıkılmazsınız. Ancak havası bazen çok soğuk oluyor. Değişik bir havası var. 😃

Öyle bir ayazı var ki insanı yaşamdan soğutur.

Yeni konular

Geri
Yukarı