Ankara'da yaşanır mı?

Ankara çok güzel bir yer. Havası çok temiz ve ferah, yollar biraz daha düzgün kaldırımlar falan hep sağlam, ayrıca parkları çok güzeldir hep ağaç ve yeşillik dolu.

Ankara'nın soğuğunu doğuda bile göremezsin, toplu taşıması mesai saatleri çıkış ve giriş saatlerinde aşırı sıkıntı, başka kötü bir yanı yok.
Erzurum'a beklerim Palandöken'de bi kayak yaparız :D Görürsün soğuğu.

Ankara yaşanılabilir bir şehir, imkanlar gayet iyi. Eğirdir'in soğuğunu gören birisi olarak; Ankara'nın, Isparta'dan soğuk olmayacağını düşünüyorum. :D

Doğma büyüme Ankaradayım. Betondan ibaret olduğu doğru. Her yer yokuş, bisiklet sürmek işkence ve araba bile kaldıramıyor bazen. O kadar soğuk da olmuyor. Kızılay dışında da gezilecek pek bir yer yok. Sıradan bir hayat istiyorsanız uygundur :)

Erzurum'a beklerim palandöken'de bir kayak yaparız :D görürsün soğuğu.

Ankara yaşanılabilir bir şehir, imkanlar gayet iyi. Eğirdir'in soğuğunu gören birisi olarak; Ankara'nın, Isparta'dan soğuk olmayacağını düşünüyorum. :D

Ben de seni bekliyorum buranın ayazı ile kaç adım öteye gidebileceksin diye, gelirsen bilgim olsun :D

öğrencilik için en iyi şehirlerden biri bence. milli kütüphane var mesela yanından direkt metro geçiyor, cumhurbaşkanlığının kütüphanesi var. çokça öğrencilere uygun mekanlar var. diğer büyük şehirlere kıyasla daha ucuz ve en uzak yere bile gitsen trafikte kalma derdi yok, hiçbir yere bu yüzden geç kalmıyorsun. ısparta'dan bile daha ucuza yiyecek bulabileceğin yerler var. çankaya belediyesi her akşam öğrencilere yemek veriyor falan. bir de bence bu Ankara soğuğu da abartılıyor. ben çorum'dan geldim ne zaman çoruma gitsem çorum en az 5 derece daha soğuktu bu kış. o ayaz muhabeti sıcak memleketlerden gelenlerin söylediği bir şey. benim için hiç öyle soğuk değildi.

Geri
Yukarı