Ankara'nın 60 Yıllık Kurtuluş Parkı TED Kolejine Verildi İddiası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bulabildiğim ve bu konu hakkında bahseden tek haber ajansı aHaber. Farklı bir kaynak bulan kişiler yorum kısmında paylaşabilir.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsi geçen özel kurumun web sayfasında bu konu hakkında şöyle bahsedilmiş:

"TED Ankara Koleji’nin adını verdiği Kolej Bölgesinde yer alan Kurtuluş Parkı için hedef, sanat ve kültürle iç içe geçen, açık dersliklerle, kütüphanesiyle, bisiklet yollarıyla vatandaşların sosyal bir yaşam alanına kavuşması. Çevreci bir yaklaşımla parkın yeşil alanı korunarak geliştirilecek proje sonrasında Ankara, bu köklü parkta sergilerle, konserlerle, açık hava etkinlikleri ile buluşmalar düzenleyecek. Sadece Kurtuluş Bölgesindeki öğrenciler değil, Başkent’in dört bir köşesinden okullar derslerini açık hava sınıflarında kuş sesleri ve doğayla iç içe yapabilecek."

Ya yorumlara bak Melih Gökçek savunan var. Konu altına bakıyorsun parası bitmiştir diyen var. Bu milletten hiçbir halt olmaz. Geberin gidin bir köşede. Beyninizi kullanmıyorsunuz diye bir kenara bırakmışsınız, onun da yerini unutmuşsunuz.
Ben yazacaktım aynısını. Tebrik ederim. Gayet ağır konuştunuz, anlayan anladı.

Ya yorumlara bak Melih Gökçek savunan var. Konu altına bakıyorsun parası bitmiştir diyen var. Bu milletten hiçbir halt olmaz. Geberin gidin bir köşede. Beyninizi kullanmıyorsunuz diye bir kenara bırakmışsınız, onun da yerini unutmuşsunuz.
Tam olarak iç sesim bu yorum. Benim de güvenim sıfır. Bu ülkeden de milletten de bir cacık olacağı yok. Tam demek istediklerimi söylemişsiniz. Bundan sonra artık herkes kendine.

İç sesim vallahi bu yorum. Benim de güvenim sıfır. Bu ülkeden de milletten de bir cacık olacağı yok. Tam demek istediklerimi söylemişsiniz. Bundan sonra artık herkes kendine.
Ben yazacaktım aynısını. Tebrik ederim. Gayet ağır konuştunuz, anlayan anladı.
3 dakika sonra "diğer üyelere hakaret" olarak ceza alır ve mesajı silinir :(.

Hollanda birinci sırada Türkiye'de yatırımda. Katar kaçıncı? 17. Bunu gavur gibi bilirsiniz ama işinize gelmez. Çakma kemalistler sizi.
Sen önce git "-de, -da" eklerini öğren, sonra gelip burada bana siyaseti ve ekonomiyi öğret. Komik şey seni. Türkiye ekonomik olarak cennet olan bir ülke değildir. Hadi git, ailen hangi partiye veriyorsa ona ver. Yaşın maksimum 15, gelmiş buraya gevezeliyorsun.

Tweet'i kimin attığına bakınca devamını okuma gereksinimi duymadım.
Evet, bu konuda özgürsünüz fakat farklı bir kaynağa ulaşabilen olursa paylaşabileceğinizi belirttim. Bu devirde kaynak ayırt etmeden herkesin ne dediğini, ne düşündüğünü veya nasıl bir algı yaratmak istediğini bilmek gerek.

Eminim öyledir bebişim😂
1625989899048.png
Bak ve oku. Sonra gelip burada konuşursun. Bunlar sadece bir kısmı :).
1625989899048.png
Bak ve oku. Sonra gelip burada konuşursun. Bunlar sadece bir kısmı :).
Şimdi gelip buna "yatırım" dersin sen :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı