Anker Q10 inceleme

Selamlar. Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak yaklaşık 1-1.5 ay önce aldığım Anker Q10 incelememe hoş geldiniz.

İlk defa yaptığım bir şey, sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Kulaklığın görünüşü​

Kulaklık biraz kaba duruyor. Bu açığı verdiği ses kalitesiyle kapatıyor bence. Kulağınızı tamamen kaplıyor. Aktif gürültü engellemesi olmamasına rağmen sesi büyük oranda kesiyor.

20210115_234031.jpg

Kutu içeriği​

Kutunun içinden kulaklığın kendisi, AUX kablosu, type-c şarj kablosu, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu çıkıyor

20210115_232959.jpg

Müzik kontrolü​

Kulağınıza taktığızda sağ tarafta olan butonlarla sağ baş parmağınızı kullanarak rahatça müziği kontrol edebiliyorsunuz. Yukarıdan aşağıya butonların işlevi: Bass Up modu, (kullanıldığında basları yükseltiyor ve gerçekten çok güzel oluyor) ses yükseltme / kısma butonları. Son buton ise şarkı çalıyorken bir kere basıldığında şarkının durmasını, tekrar basıldığında da devam ettirilmesini sağlıyor. Bu tuşu kulaklığı açmak ve kapamak için de kullanıyoruz. Kulaklık kapalıyken tuşa 3 ya da 5 saniye boyunca nasıl tutunca eşleştirme moduna geçiyor. (Kırmızı daire içine aldığım yer sürekli hızlıca mavi yanıp sönüyor.) Kapatmak için de yine aynı tuşa 5 saniye boyunca basıyoruz ve bu sefer kırmızı yanıyor.

20210115_234910.jpg

Kablo ile kullanmak ve şarj​

Kulaklığı içinden çıkan AUX kablosuyla bağlayabiliyorsunuz. Bunu yaparken şarjı olmasa dahi kullanabilirsiniz. Kablolu kullanırken Bass Up modu açılmıyor.

Kulaklığın pil ömrü 60 saat yazıyor. Ben alalı 1-1.5 ay oluyor. Günde 3-4 saat kullanmadığım için neredeyse hiç şarj etmedim şu ana kadar. İlk geldiğinde doldurdum. Başta da yazdığım gibi kulaklık Type-C ile şarj oluyor. 5 dakika şarj ile 5 saat kullanılabiliyor.
20210115_232747.jpg

Kendimce ses performansı​

Güzel. Çok güzel. Eğer Türkçe rap, bas ağırlıklı şarkılar dinliyorsanız havada kapın. Dinlemiyorsanız da kapın her tür dinlenir. Bizim evdekilere Ahmet Kaya dinlettim onlar bile memnun kaldı.

Fiyat​

280 lira - Kaçırmayın.
300 lira - Biraz daha bekleyebilirsiniz, indirime girince alın.
350 lira - 350 lira eder ancak sürekli indirime girdiğinden pahalıdan almanın manası yok.

Satın alma linkini unutmuşum:

Umarım yardımcı olmuştur. Eksiklerimi söylerseniz sevinirim. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Dosya Ekleri

• 20210115_232624.jpg
    20210115_232624.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Gnaur Kmapla

Centipat
Makaleler
5
Tasarımı hiç hoşuma gitmeyen bir kulaklık.
10 TL'lik oyuncak kulaklıklar gibi.

def2easy06

Hectopat
Siyah grisi bir türlü indirime girmiyor :(

Yukarı