Anker Q10 vs JBL T500BT

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yürüyüş yaparken müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık alacağım. Benim için ses kalitesi ve kafada rahatlık önemli. Sizce hangisi alınmalı? En fazla 400-450 lira arasına çıkabilirim. Başka öneriler de yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Q10 kullanıcısı olarak bu kulaklığı ilk taktığınızda ağır olması biraz sizi rahatsız edebilir ama alışıyorsunuz. Pil ömrü, ses kalitesi, malzeme kalitesi gayet iyi. Arkadaşım T500BT'ye sahip ve deneme fırsatım olmuştu. Q10'e göre hafif ve rahat ama Q10'in aksine kulaküstü bir kulaklık yani pedleri kulağı sarmıyor. Malzeme kalitesi de yeterli. Bunları göz önünde bulundurarak yürüyüş için T500BT'yi öneriyorum.

Q10 kullanıcısı olarak bu kulaklığı ilk taktığınızda ağır olması biraz sizi rahatsız edebilir ama alışıyorsunuz. Pil ömrü, ses kalitesi, malzeme kalitesi gayet iyi. Arkadaşım T500BT'ye sahip ve deneme fırsatım olmuştu. Q10'e göre hafif ve rahat ama Q10'in aksine kulak üstü bir kulaklık yani pedleri kulağı sarmıyor. Malzeme kalitesi de yeterli. Bunları göz önünde bulundurarak yürüyüş için T500BT'yi öneriyorum.

Bir şey soracağım size Anker Q 10'da kısık ses düzeyince hafif bir cızırtı yapıyor mu veya hiç cızırtı sesi geliyor mu?

Q10
Q10 kullanıcısı olarak bu kulaklığı ilk taktığınızda ağır olması biraz sizi rahatsız edebilir ama alışıyorsunuz. Pil ömrü, ses kalitesi, malzeme kalitesi gayet iyi. Arkadaşım T500BT'ye sahip ve deneme fırsatım olmuştu. Q10'e göre hafif ve rahat ama Q10'in aksine kulaküstü bir kulaklık yani pedleri kulağı sarmıyor. Malzeme kalitesi de yeterli. Bunları göz önünde bulundurarak yürüyüş için T500BT'yi öneriyorum.
T500BT fiyatına göre kalitesi düşük. Hafif bir şey istiyorsanız Jabra 25H öneririm. Aynı kalitede, belki de daha iyidir. Veya kablolu versiyonunu kullandığım Urbanears Plattan 2. Urbanears Plattan 2 Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
T500'üm bozulduğu için buna geçmiştim. Plattan 2 her açıdan daha kaliteli kesinlikle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı