Anker Soundcore Life Q10 Windows ile Bluetooth bağlantısı

serkan_emp

Kilopat
Merhablar. Anker Soundcore Life Q10 model Bluetooth kulaklığım var. PC de Bluetooth 4.0 USB dongle. İle kullanıyorum. Bluetooth bant genişliği yetmediğinden dolayı aynı anda stereo ses ve mikrofon çalışmıyor. Mikrofonun çalışmasını istiyorsam ses kalitesinden ödün vermek zorundayım.

Acaba USB Bluetooth Dongle'ı v4.0 yerine v5.0 kullansam stereo + mikrofon çalışır mı?

Bu konuda tecrübesi olan var mı? Hangi USB Dongle'ı kulanıyorsunuz?

Merhablar. Anker Soundcore Life Q10 model Bluetooth kulaklığım var. PC de Bluetooth 4.0 USB dongle. İle kullanıyorum. Bluetooth bant genişliği yetmediğinden dolayı aynı anda stereo ses ve mikrofon çalışmıyor. Mikrofonun çalışmasını istiyorsam ses kalitesinden ödün vermek zorundayım.

Acaba USB Bluetooth Dongle'ı v4.0 yerine v5.0 kullansam stereo + mikrofon çalışır mı?

Bu konuda tecrübesi olan var mı? Hangi USB Dongle'ı kulanıyorsunuz?
Hocam merhabalar bende de aynı sorun var v5.0 adaptör denediniz mi mikrofon çalışıyormu öyle ?

Bende Hadron marka bir tane var 5.0 idi fakat aynı anda çalışmıyordu. Kaliteli bir şey de değildi zaten sonradan bozuldu. Kulaklık aynı marka model.

Satış sayfasında 5.0 yazan ucuz ürünlerin hepsinin çakma olduğunu düşünüyorum. Bluetooth versiyonu 5.0 diye açık açık yazan yok. v5.0 diye laf oyunu yapmışlar. TP link 4.2 aldım bende. 5 olduğuna emin olduğum ürünler 300-400 liralarda.

Satış sayfasında 5.0 yazan ucuz ürünlerin hepsinin çakma olduğunu düşünüyorum. Bluetooth versiyonu 5.0 diye açık açık yazan yok. v5.0 diye laf oyunu yapmışlar. TP link 4.2 aldım bende. 5 olduğuna emin olduğum ürünler 300-400 liralarda.
Arkadaşlar konu dışı ama bi şekilde serkan_emp ye ulaşmam lazımdı.Serkan lg 25um58 notuna cevap veremiyorum bu monitör hakkında konuşmamız lazıııım :)

Hocam bende de aynı kulaklık var, zaten mikrofon kalitesi kötü onun yerine kullanacağınız herhangi bir mikrofon daha mantıklı olur bence, ben de öyl yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı