Elektronik Anker Soundcore Life Q10i 1079 TL

Bu modelde dip ses mevcut, onu bilerek alın.

Q10 ile kıyasladığımda Q10i dip sesi yok gibi bir şeydi.

Bence alınabilir bir kulaklık. İki kulaklığı da deneyimledim ve 2022'den beri hala Q10 kullanıyorum. En azından bu kadarını söyleyebilirim.

Pad işi sıkıntı ama. Soyuluyor, dökülüyor, patlıyor. Onu da yedek olarak garantiden istedim verdiler.

Hiç oyun olarak deneyimleyen var mı ara sıra çokta profesyonel olmayacak şekilde fps oyunu oynuyorum ses sağdan mı soldan mı geliyor anlasam ve görüntü ile arasında gecikme olmasa yeter. Karşılar mı ihtiyacımı

Hiç oyun olarak deneyimleyen var mı ara sıra çok da profesyonel olmayacak şekilde FPS oyunu oynuyorum ses sağdan mı soldan mı geliyor anlasam ve görüntü ile arasında gecikme olmasa yeter. Karşılar mı ihtiyacımı.

Gecikme illa olur Gaming kulaklık değil bu. Ama sağdan soldan anlayabilirsin. Tavsiyem başka kulaklıklara yönelmen olur yine de. Üstüne 1000 TL daha koyup bakabileceğin hoş modeller var.

Hiç oyun olarak deneyimleyen var mı ara sıra çok da profesyonel olmayacak şekilde FPS oyunu oynuyorum ses sağdan mı soldan mı geliyor anlasam ve görüntü ile arasında gecikme olmasa yeter. Karşılar mı ihtiyacımı

Genelde oyun için uygun olmadığı söyleniyor. Bugün elime ulaşacak, kendim de test edeceğim.

Q10 ile kıyasladığımda Q10i dip sesi yok gibi bir şeydi.

Müzik dinlerken fark edilmiyor zaten ama video açıp kapatırken sürekli tıs tıs sesi rahatsız etmiyor değil. Dip sesin yüksekliği biraz şans işi sanırım.

Hiç oyun olarak deneyimleyen var mı ara sıra çok da profesyonel olmayacak şekilde FPS oyunu oynuyorum ses sağdan mı soldan mı geliyor anlasam ve görüntü ile arasında gecikme olmasa yeter. Karşılar mı ihtiyacımı

Oyun modu bulunan kablosuz kulaklıklar tercih edin bence.

Son düzenleme:
Güzel fiyat bence de. Q10 kullanıyorum şu an ve birkaç yıllık olmasına rağmen kalitesi enfes. Tek sıkıntısı denildiği gibi kulaklık pedlerinin dandik olması. Çok kısa sürede soyulup yırtılıyor.

Geri
Yukarı