Anksiyete atağı geçirdim

Olabilir hocam ailenizle konuşabilir.

Yok ailemle konuşmasın ya. Neden öğretmene söyledin derler.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam tekrardan merhabalar. Son durumu merak etmiştiniz. Yarın kesin konuşacağım. Bugün o hoca ile dersimiz yoktu. Gördüm onu ama tuvalete girdi ve acelesi var gibiydi. Yarın kesin konuşacağım.

Son düzenleme:
Yok ailemle konuşmasın ya. Neden öğretmene söyledin derler.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam tekrardan merhabalar. Son durumu merak etmiştiniz. Yarın kesin konuşacağım. Bugün o hoca ile dersimiz yoktu. Gördüm onu ama tuvalete girdi ve acelesi var gibiydi. Yarın kesin konuşacağım.

Hocam ailenize gidip haykıracaksınız durumunuzu. Sağlık bu şakaya veya utanmaya gelmez. Ya öğretmeninizle halledip aileniz götürecek ya da siz gidip ailenizi ikna edeceksiniz.

Hocam ailenize gidip haykıracaksınız durumunuzu. Sağlık bu şakaya veya utanmaya gelmez. Ya öğretmeninizle halledip aileniz götürecek ya da siz gidip ailenizi ikna edeceksiniz.

Hocam benim amacım öğretmenimin aileme söylesin diye değil. Amacım öğretmenim beni anlasın da bir daha önlere koymasın diye. Anlayışlı bir öğretmen zaten.
Söyleyeyim değil mi? Siz benim yerimde olsanız söyler miydiniz?

Hocam benim amacım öğretmenimin aileme söylesin diye değil. Amacım öğretmenim beni anlasın da bir daha önlere koymasın diye. Anlayışlı bir öğretmen zaten.
Söyleyeyim değil mi? Siz benim yerimde olsanız söyler miydiniz?

Hocam anksiyeteyi geçiştirmemelisiniz. Tedavı olması yönünde benim düşümcem.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ve @Akif hocalarım tekrardan merhabalar. Kafayı sıyıracağım. Babamın COVID testi pozitif çıktı. 1 hafta karantinadayım. Hep önüme engeller çıkıyor ya off. Konuşmamam için hep böyle şeyler oluyor. Sizce 1 hafta sonra konuşsam hoca ile tuhaf kaçar mı?
Bir şey demeyecek misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı