Anksiyete yüzünden kızlarla konuşamamak

Hocam sıkıntılarımı herkese anlatan biri değilim. Dışarıdan bakınca mutlu iyi biri gibi duruyorum ama bir de öbür tarafı var düşüneceğim.
Hocam tabii ki sizin kararınız. Fakat illa da doktora vs. gitmenize de gerek yok. Önceki sayfalarda bayaa konuştuk sosyal olma ve kız arkadaş edinme hakkında. Onlara bir bakın derim. İlla size uyan bir yöntem vardır. Olmazsa da yeni bir konu açın yardımcı oluruz.

Hocam tabii ki sizin kararınız. Fakat illa da doktora vs. gitmenize de gerek yok. Önceki sayfalarda bayaa konuştuk sosyal olma ve kız arkadaş edinme hakkında. Onlara bir bakın derim. İlla size uyan bir yöntem vardır. Olmazsa da yeni bir konu açın yardımcı oluruz.

Hocam bu tarz yöntemler bana uymaz ben kendimi iyi ve mutlu hissedeyim kız arkadaş falan önemli değil.

Hocam o zaman sadece yakın erkek arkadaş edinebilirsiniz. Fakat şunu da unutmayın. İki cinsinde birbirine ihtiyacı var. Günün sonunda sizde illa bir kız arkadaş edinmiş olacaksınız.

Bilmiyorum dostum.
Hocam o zaman sadece yakın erkek arkadaş edinebilirsiniz. Fakat şunu da unutmayın. İki cinsinde birbirine ihtiyacı var. Günün sonunda sizde illa bir kız arkadaş edinmiş olacaksınız.

8 senelik çok yakın arkadaşımla aram 2 senedir eskisi gibi değil. Bunun sebebi sevgilisi olması 🙂

Son düzenleme:
Arkadaşlar mesaj atan herkese teşekkürler. Tavsiyeler doğrultusunda bugün çok iyiydim. Geldi anda yolladım bir şekilde. Umarım yakın zamanda bu beladan kurtulacağım. Gene bie güncelleme olursa buraya yazarım. Teşekkürler yeniden.

Geri
Yukarı