Anksiyetem var mı?

skyfalton31

Picopat
Son zamanlarda kafama her şeyi aşırı takiyorum. Anksiyete olabilir. Mesela bugün masaj aleti sipariş ettim annem onun yerine bilgisayarımın masasi kötüydü masa alabilirdin dedi şu an bunu kafaya takıyorum. Daha yeni de bir oyuna para yatırdım onun yerine başka bir oyuna para yatırabilirdim diye kafayı taktım. Yaşım 13 pek ergenlik olduğunu düşünmüyorum. Şu an pişmanim oyuna para yatırdım için falan anksiyetem var mı? Anksiyetem varsa bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bunu bir hekime doktora danışmadan kimse karar veremez.

Sosyal anksiyete ile dedikleriniz arasında benzerlik yok, sosyal anksiyetesi olan kişiler nesneleri değil insanları çok takarlar. Mesela: Tahtaya çıkınca ya yanlış yaparsam, ya herkes bana gülerse.

Sosyal anksiyete ile dedikleriniz arasında benzerlik yok, sosyal anksiyetesi olan kişiler nesneleri değil insanları çok takarlar. Mesela: Tahtaya çıkınca ya yanlış yaparsam, ya herkes bana gülerse.
Anksiyetenin farklı farklı türleri var, her anksiyeteye sahip olan kişi sosyal anksiyeteden de muzdarip oluyor diye bir şey diyemeyiz.

Konu sahibine gelirsek, bunun tanısının yapılabilmesi için bir psikiyatr ile görüşme sağlamanız gerekmekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı