Anlamsız VAC banı

sonofgodzexus

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce de oluşturduğum konuda toxic kitle ve hileler tarafından ne kadar bunalım yaşadığımı anlatmıştım. Faceit önerilmişti kullanmaya başladım. Genelde rütbeli gelse de oyun daha eğlenceli bir hal almış. Şimdi oyuna girdiğimde ise VAC'den ban yediğimi gördüm. Ya anlamıyorum neden olan burda bana oluyor. Hayatta hile sevmeyen biriyim. 1 2 el yoldaş giriyorum sadece. Arkadaşımla silah saklama oynuyoruz çoğu zaman hileler yüzünden. Şimdi nerden vurdu bu bela ben nasıl kalıcı ban yedim. En son girdiğim maçta Cobblestone mapindeydim. Orda da karşımıza hile gelmişti. VAC bildirim sundu serverda hile bulundu diye. Sevindik o kadar atılcak diye. Adam oyundan atılmadı. Alt + F4 çektim kapattım bilgisayarı. Şu anda ceza VAC'dan ceza yemişim. Ben niye yedim o cezayı anlamaya çalışıyorum. Bir yolu yok mudur bari? Sebebi neymiş, dertleri neymiş öğreneyim.

VAC yasaklaması aldığınıza emin misiniz?

Neden VAC yasağı aldım?​

VAC yasaklamaları bir hesap veya farklı bir hesaba tanımlı bir telefon numarasını kullanan bir hesap hile yazılımı kullanırken VAC korumalı bir sunucuya bağlandığında verilir.

Valve Anti Hile (VAC, Valve Anti-Cheat), Valve’ın sunucularına bağlanan kullanıcıların oyun dosyalarını düzenli olarak kontrol ederek onlara avantaj sağlayabilecek bir üçüncü taraf yazılımının kullanılmadığını kontrol eder. Bu tür bir yazılım tespit edilirse, hesaba VAC yasaklaması verilir.

Ayrıca ’’Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır.’’

VAC banı haksız bir şekilde yiyen daha önce görmedim. Hesabınızın çalınıp hile ile maç atılmadığından da emin olun. Bir arkadaşın başına gelmişti. Haksız yere VAC ban yiyen görmedim.

Hocam haksız ban diye bir şey yoktur. Kimse kimseyi kandırmasın.
İstisnasız her konuda aynı muhabbeti görmekten aşırı sıkıldım. Hile yiyen milyon tane insan konu açmıyor, bu insanlar açıyor ise lüzumsuz tavır göstermek yerine haklı olmaları ihtimaline karşın bir öneri sunmak çok mu zor? Her konuda peygambermiş gibi VAC sistemini savunanlar var aklım almıyor gerçekten.

Son maçınızın kaydı var ise, Steam destek ile iletişime geçip derdinizi anlatabilirsiniz.

Daha önce de oluşturduğum konuda toxic kitle ve hileler tarafından ne kadar bunalım yaşadığımı anlatmıştım. Faceit önerilmişti kullanmaya başladım. Genelde rütbeli gelse de oyun daha eğlenceli bir hal almış. Şimdi oyuna girdiğimde ise VAC'den ban yediğimi gördüm. Ya anlamıyorum neden olan burda bana oluyor. Hayatta hile sevmeyen biriyim. 1 2 el yoldaş giriyorum sadece. Arkadaşımla silah saklama oynuyoruz çoğu zaman hileler yüzünden. Şimdi nerden vurdu bu bela ben nasıl kalıcı ban yedim. En son girdiğim maçta Cobblestone mapindeydim. Orda da karşımıza hile gelmişti. VAC bildirim sundu serverda hile bulundu diye. Sevindik o kadar atılcak diye. Adam oyundan atılmadı. Alt + F4 çektim kapattım bilgisayarı. Şu anda ceza VAC'dan ceza yemişim. Ben niye yedim o cezayı anlamaya çalışıyorum. Bir yolu yok mudur bari? Sebebi neymiş, dertleri neymiş öğreneyim.

CS:GO ile alakası olmayan bir hile ve türevi program varsa bile VAC banı yersin, hiç affı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı