Anlat Kurtul

Cahillik zor şey.
Buna kendim bile dahilim.

Cahil kalmamak ve kendini geliştirmek çok önemli.
Bence cahil kalmak (kişi kendini sürekli olarak geliştiriyorsa) sıkıntı değil ama bilmeden sallayanlar sıkıntılı, tabi burada farklı fikirleri (Felsefi, siyasi konular vs) cehalet olarak algılamamak lazım.
E1732A18-3456-4C86-A69B-D2FFF41AADA3.png

Dediklerin doğru, birde şu var ki sülalem dindar. Yani anlayacağın hayatıma karışmaya çalışıyorlar. Reddediyorum ancak küçük düşürüyorlar, bu yüzden her şeyden usanıyorum. Teknolojiye çok yakın birisiyim, yakın bir zamanda girişimlerim olacak umarım sorunsuz bir şekilde yapabilirim ve herkesi mutlu ederim :)
İnşallah dileğin gibi olsun her şey. :)

Mental çöküntü geçiriyorum. Son zamanlarda vahşet içeren videolardan zevk almaya başladım. İyi değilim. Önümde LGS sınavı var. (4 gün) Ondan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Hobilerim ile uğraşamıyorum. Ülkemizde tarafısz haber yapmaya çalışanlara darp söz konusu. Ülkemi sevmemeye başladım. LoL oynamaya başladım. CS:GO oynamaya başladım. Mutlu değilim. Arkadaşım yok. Konuşacak insanlar yok. Etraf mülteci dolu.

Yardım edin.
Lütfen.

Mental çöküntü geçiriyorum. Son zamanlarda vahşet içeren videolardan zevk almaya başladım. İyi değilim. Önümde LGS sınavı var. (4 gün) Ondan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Hobilerim ile uğraşamıyorum. Ülkemizde tarafısz haber yapmaya çalışanlara darp söz konusu. Ülkemi sevmemeye başladım. LoL oynamaya başladım. CS:GO oynamaya başladım. Mutlu değilim. Arkadaşım yok. Konuşacak insanlar yok. Etraf mülteci dolu.

Yardım edin.
Lütfen.
Psikiyatriste gidin. Depresyondasınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı