Anlat Kurtul

Neye inanırsanız o olur. Bulmak isterseniz bulursunuz, ümit etmezseniz bulamazsınız.

Ayrıca önceki mesajınıza ithafen, herkes kendi içinde özeldir, fakat genele baktığınızda üzülerek söylemeliyim sandığınız kadar özel değilsiniz :)
Farklı kelimesini yazmamın nedeni ülkenin hoş karşılamayacağı bir durumum olduğu için.

15 tatil için verilen ödevlerin içinde boğuluyorum hâlâ bitmediler :). İşin komik tarafıda dinimce, dinim için sınav olmak için yaratıldım yani ahiretlik yaratıldım ve uğraştığım her şey dünyalık, çok ilginç :) .

Derdim olmamasına rağmen aşırı dertli hissediyorum. Ayrıca son zamanlarda işi, gücü, dersleri bırakıp sata 3 destekli P55 anakart bakıyorum.
Aynı şekilde, ben de son zamanlarda temiz olduğu halde PC'yi temizlesem mi diye düşünmüyorum değil.
Ona ağzım kapalı bir şekilde gitme diye bağıracağım an her gün daha da yaklaşıyor.
Gitme demeyin hocam, bırakın gitsin. En son açtığım 4-5 sayfalık "Bana açılan kız" konusuna bakın derim.
Sinifta bir kiza yanlisikla bir kac gun once asik oldum. Asosyal ve weeb oldugum icin ne acilmaya yuzum var ne de cesaretim. Evde oturup amv yapayim ben. :c
Benim de öyle bir durumum vardı hocam eğer kız ilgi o*ospusu ise asla bulaşmayın, söylemeyin bile. Sonra şekilden şekile girer ego kasarak, üzülen siz olursunuz.
Etrafımdaki bütün erkekler gerizekalı, çok kolay bir şekilde birisine bağlanabiliyorum ve çok kolay bir şekilde birisinden vazgeçebiliyorum, insanların GTA VC'deki Fannymagnet hilesini yazmışcasına davranmasından bıktım, sadece saçım uzun diye sokaktaki çok bilmiş dayıların pust gözüyle bakması gerçekten çok iğrendirici, sosyal medyayı kullanmayanların asosyal damgası yemesini çok saçma buluyorum ve canımı sıkıyor (o platformlara içtiğim kahvenin kupasını vs atınca sosyal olmuyorum çünkü), kafa dengi adam bulmak tam Çin işkencesi.
Aynı şekilde hocam ya. Instagram kullanınca iyi kullanmayınca anormal oluyoruz. Arkadaşlarımın çoğu sırf adı arkadaş yoksa gerizekalıların teki.

Aynı şekilde hocam ya. Instagram kullanınca iyi kullanmayınca anormal oluyoruz. Arkadaşlarımın çoğu sırf adı arkadaş yoksa gerizekalıların teki.
Bence bunun sebebi dışarıdan 'Bende sizdenim'' demek ama bir tarafımız arşa değmiyor bunları yapınca (veya bu tiplerin gerçek hayattaki halleri iPhone 5S ve 90 model BMW anahtarını insanın gözüne sokanlar), benim arkadaş çevrem çok karışık, erkekler tek tük ve hepsi salak, bir tane beyni çalışan yok (ama okuldaki 2-3 kişi dışında kimseyle düzgün anlaşamıyorum, ya hangi erkek bir başka erkeğin vücudunu eller, bırakın orayı burayı ben birisinin omzuna elimi atarken bile çekiniyorum). Erkekleri şöyle açıklayayım, tükürüp o salyayı havada tutmaya çalışacak veya yer çekimine karşı koymaya çalışıp düz duvara (ki tırmanmışlıkları var, üst üste çıktılar) tırmanmaya çalışıyorlar.

Bence bunun sebebi dışarıdan 'Bende sizdenim'' demek ama bir tarafımız arşa değmiyor bunları yapınca (veya bu tiplerin gerçek hayattaki halleri iPhone 5S ve 90 model BMW anahtarını insanın gözüne sokanlar), benim arkadaş çevrem çok karışık, erkekler tek tük ve hepsi salak, bir tane beyni çalışan yok (ama okuldaki 2-3 kişi dışında kimseyle düzgün anlaşamıyorum, ya hangi erkek bir başka erkeğin vücudunu eller, bırakın orayı burayı ben birisinin omzuna elimi atarken bile çekiniyorum). Erkekleri şöyle açıklayayım, tükürüp o salyayı havada tutmaya çalışacak veya yer çekimine karşı koymaya çalışıp düz duvara (ki tırmanmışlıkları var, üst üste çıktılar) tırmanmaya çalışıyorlar.
Hocam valla haklısınız ya. Anahtar + telefon fotoğrafı ile havalı olmak gelenek olmuş.

Geri
Yukarı