ANNADENIZ-BUNE Hazır Sisteme Anakart Önerisi

erhan191

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Gaming gen TR'den hazır sistem almayı düşünüyorum fakat anakartının pek iyi olmadığını duydum. Ek olarak anakart alıp montajını yaptırmayı düşünüyorum. Sizce B550A-PRO mu almalıyım yoksa ASUS TUF Gaming 450 Plus II mi? Başka hazır sistem öneriniz varsa onlara da açığım. Sistemi de suraya bırakıyorum. ANNADENIZ-BUNE / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti V2 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Kesinlikle B550-A Pro. Fakat hazır sistemlere de bakacağım, uygun bir şey bulabilirsem diye. Olmazsa B550-A Pro tercih edin.

Evet en başta bunu istiyordum zaten cok daha iyi fakat su an satışta değil stokta mı yok yoksa girecek mi bilmiyorum ama fiyatı 14200 olursa kesinlikle bunu alırım

Kesinlikle B550-A Pro. Fakat hazır sistemlere de bakacağım, uygun bir şey bulabilirsem diye. Olmazsa B550-A Pro tercih edin.
Teşekkürler bir kaç gündür bakıyorum da r5600x ve 3060ti lı sistemlerin hepsi 15 ve üstü o yüzden böyle yapmayı düşündüm, bir de gaming gen tr güvenilir midir? Çok fazla kötü yorum okudum içime kurt düştü . Gerçi çoğu sitede çok fazla mağdur olan insan var

@erhan191 hocam bütçe nedir tam olarak ona göre arayacağım.
Teşekkürler birkaç gündür bakıyorum da R5600X ve 3060 Ti'lı sistemlerin hepsi 15 ve üstü o yüzden böyle yapmayı düşündüm, bir de Gaming gen TR güvenilir midir? Çok fazla kötü yorum okudum içime kurt düştü. Gerçi çoğu sitede çok fazla mağdur olan insan var.

Site güvenilir. Büyük teknoloji kanallarının iş birliği yaptığı sitelerden biri. Her sitede mağduriyet olur ama Gaming gen TR güvenilir.

Hocam 1. sistem açık degil + r3600 var ben r5600x olan bir sistem almayı düşünüyorum
2. sistem için ise sizce o kasa hava alır mı ısınma sorun yaratır mı onu da görmüştüm fakat hava akışı iyi olmayacak gibi geldi
@erhan191 hocam bütçe nedir tam olarak ona göre arayacağım.

Site güvenilir. Büyük teknoloji kanallarının iş birliği yaptığı sitelerden biri. Her sitede mağduriyet olur ama Gaming gen TR güvenilir.
Hocam en fazla 15e kadar çıkabilirim ama 15 olmasa da iyi olur çünkü ben biraz zora sokacak

Hocam üstteki sistem bence biraz overpriced (anakartı pek içime sinmedi). İkinci sistemde Gigabyte PSU var ne kadar kaliteli bilemiyorum genelde önerilmiyor forumda gördüğüm kadarı ile.

Geri
Yukarı