Anne baskısından nasıl kurtulunur?

ÖLÜM HS cisi

Picopat
Sürekli kızıyor ve sürekli kendini över asla ama asla kendisinde hata aramaz. Abim uyuz oldu, anca geziyorsun deyip laf atıyor. Annem-babam ayrı. Arada ona gidiyorum, PC'yi aldı kilo vereceksin diye. Ablam geldi test çözdürüyor ama zorla, ders baskısı yapıyor.

Nasıl kurtulucam bu durumdan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Annenin amacı seni dövmek değil, bil ki o seni yetiştirdi ve hala yetiştiriyor, yemeğini yapıyor, üstünü giydiriyor. Annelerin ayakları cennettedir denmiştir. Belki de daha kötü bir anneye sahip olabilirdin. Annesiz kişiler de var. Haline şükretmelisin dostum... :)
Sukur sukur nereye kadar? Senin hayatini zindan eden insana karsi sen sevgi besler misin? Tamam, dogurdu seni ama belki sen dogmak istemedin hic, sana kimse sormadi "dogmak ister misin?" diye. Her seye sukur etmeyin, birazcikta isyan edin.

Sürekli kızıyor ve sürekli kendini över asla ama asla kendisinde hata aramaz. Abim uyuz oldu, anca geziyorsun deyip laf atıyor. Annem-babam ayrı. Arada ona gidiyorum, PC'yi aldı kilo vereceksin diye. Ablam geldi test çözdürüyor ama zorla, ders baskısı yapıyor.

Nasıl kurtulucam bu durumdan?
Kendin kazanıp kendin harcamaya başladığın zaman biter. Ayrı eve çıkmak vs. hikaye.

Geri
Yukarı