Anne Pro 2 nasıldır?

Hocam merhaba, konu açacaktım ancak tam aradığım gibi bir mesaj bulunca buradan sorayım dedim. Snowfox alırsam sadece Gateron switch gözüküyor ancak Anne Pro 2 alırsam Cherry MX almayı düşünüyorum. Bu switchler çok fark yaratır mı, şu şekilde alınacak olsa hangisi tercih edilmeli sizce? Ayrıca içini açıp altına yalıtkan köpük koymak ikisi için de gerekli bir durum mu?

Hocam merhaba, konu açacaktım ancak tam aradığım gibi bir mesaj bulunca buradan sorayım dedim. Snowfox alırsam sadece Gateron switch gözüküyor ancak Anne Pro 2 alırsam Cherry MX almayı düşünüyorum. Bu switchler çok fark yaratır mı, şu şekilde alınacak olsa hangisi tercih edilmeli sizce? Ayrıca içini açıp altına yalıtkan köpük koymak ikisi için de gerekli bir durum mu?
Merhaba, Gateron ile Cherry MX arasinda uzun omurluluk olarak bir fark yok yani ikisi de 50 milyonunun uzerinde basim sagliyor. Ama his olarak gateron brownun daha iyi olduguna dair bircok video var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Icini acip altina kopuk koymak tamamiyle ses,biraz tokluk ile alakali ve basit bir islem kemove snowfoxda hazir oluyor geliyor anne pro 2lerde ise bulunmuyor. Cherry MXler genel bir yanilgiyla en iyi switchler olarak tanimlaniyor ama bu yanlis. Gateron cherryden asagi kalir bir yonu yok. Bu switchlerden cok daha iyi switchler de var.

Eger oyun oynayacaksaniz lineer switchler tercih edilebilir.(Red gibi) ancak daha cok yazi yazacaksaniz ben tactile(brown) tercih ediyorum. Lineer switchler ile de yazi yazmak oldukca keyifli acikcasi bu sag twix sol twix gibi bisey.

Tercihe gelecek olursak;
Kemove Snowfoxun en buyuk ozelligi hot swap olmasi yani direkt icerisindeki switchi lehime gerek duymadan sokabiliyor ve takabiliyorsun. Yeni versiyonu ile 3 ve 5 pinli switchleri destekliyor.
Kemove Snowfox cok fazla yan ozellige sahip bunlar: Daha yuksek kapasiteli batarya, Acma Kapama tuslarinin malzeme kalitesi, saglamlik icin ic cerceve, Yalitim icin kopuklu halde gelmesi, stablerin yaglanmis olarak gelmesi ve toz koruma kapaginin bulunmasi.

Anne Pro 2nin bana gore one cikan tek farki goruntusu daha hos duruyor ve yazilimi nispeten daha iyi. Icerisinden renkli keycapler cikiyor onlar da cok tatli.

Hangisini alirsan al uzulmezsin ama ben Kemove Snowfox almistim suanda da memnunum.

Sence uğraşmaya değer mi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 8:15ten sonra karsilastirmasi bulunuyor baya farkediyor gibi ama Shuriken ustadin da goruslerini ben de merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı