Annem çalışmam icin tutturuyor

Everythink

Hectopat
Abi sakasiz 8 aydir annem çalışmam için tutturuyor. Babam calismiyor (hastalığı vb yok)
Orada babam dururken bana sarıyor git calis çalış para getir. Abi babam ne yapıyor onun çalışması lazım değil mi? Benim ayda kazandığım 1 000 liramı ne yapacaksın (fakir değiliz)? Bu koyuyor bana. İnsan kocasına tutturur çalışması için benimki bana tutturuyor. İçimi dökmek istedim biraz da cidden çok sıktı. Gittim çalıştım sonra kucugum diye çok ezdiler ciktim. Tekrar şimdi tutturuyor babam calissa en az 10 15k alacak ama benden gelecek bin liraya bakıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi sakasiz 8 aydir annem çalışmam için tutturuyor. Babam calismiyor (hastalığı vb yok)
Orada babam dururken bana sarıyor git calis çalış para getir. Abi babam ne yapıyor onun çalışması lazım değil mi? Benim ayda kazandığım 1 000 liramı ne yapacaksın (fakir değiliz)? Bu koyuyor bana. İnsan kocasına tutturur çalışması için benimki bana tutturuyor. İçimi dökmek istedim biraz da cidden çok sıktı. Gittim çalıştım sonra kucugum diye çok ezdiler ciktim. Tekrar şimdi tutturuyor babam calissa en az 10 15k alacak ama benden gelecek bin liraya bakıyor.

Kaç yaşındasın.

16 yaşındasın lisedesin ailenin öyle bir hakkı yok ya polise diyeceksin ya da itiraz edip kavga falan çıkarcaksın akrabalarınada söyleyebilirsin.

Polise gitmeye gerek yok kavga çıkarmaya da gitmeyeceğim diyor o da bazen konusunu açıyor mesela arkadaşlarımla gezmeye çıkıyorum diyor ki orada burada para harcayacagina git calis para getir diyor bende bakarız deyip geçiştiriyorum.

Sıfırdan değil uzman olduğu alan var, fakat yapmıyor şuanlık.
"Şuanlık" deyimi varsa zaten bir sebebi vardır, yakın zamanda vefat eden bir yakını/yakınınız var mı? Varsa babana nazik davranın, annenizle birlikte. Onun acısını taşıyamaz. Hem nasıl da "şuanlık" çalışmıyor, maaşlı bir iş mi? Kendi ofisi mi var? Maaşlı bir işse kötüye gider hayatınız.

"Şu anlık" deyimi varsa zaten bir sebebi vardır, yakın zamanda vefat eden bir yakını/yakınınız var mı? Varsa babana nazik davranın, annenizle birlikte. Onun acısını taşıyamaz. Hem nasıl da "şu anlık" çalışmıyor, maaşlı bir ismi? Kendi ofisi mi var? Maaşlı bir işse kötüye gider hayatınız.

Bir kardesi ölmüştu fakat ondan olacağını sanmıyorum çünkü 3 4 yıl oluyor maaşlı bir işte çalışıyordu ve 10 bin liradan aşağı almıyordu çünkü hem borek hem de baklava ustasıydı öğlen bogrek yapıyordu akşama doğru ise baklava işinden mi soğudu anlamadim.

Bazen izin günlerinde başka işe bile gittiği oluyordu.

Geri
Yukarı