Annem evden gitmemi söyledi, babam da gelme yanıma dedi

Annem ve babam ayrı. Benim annemle bir sorun yaşadık bugün. Git evden babanın yanına dedi. Babama söyleyince gelme dedi. Ne yapacağım ben şimdi? 16 yaşındayım. Babama "ne yapacağım, sokakta mı kalayım?" dediğimde polisi ara gereğini yapar diyor. Ne yapacağım ben? Önerisi olan var mı? Annemle yaşadığım sorun çözülecek gibi değil ne yapacağım ben stresten bayılacağım şimdi.

Bu arada sormadım annen neye bu kadar sinirlendi eğer çok özel değilse yazar mısın?

Sorun şu babam şehir dışındayım 1 hafta sonra gel diyor. Annem de sabah gidiceksin inanmıyorum şehir dışında olduğuna diyor.

Eğer bakma sırası annendeyse öyle bir şey diyemez. Polisle konuşmak en doğrusu saat çok geç şu an neredesin bilmiyorum ama eğer dışardaysan bu saatler tehlikeli bene hemen polise git.

Sorun şu babam şehir dışındayım 1 hafta sonra gel diyor. Annem de sabah gidiceksin inanmıyorum şehir dışında olduğuna diyor.

Tamam polisler gelince annen korkar eğer para cezası alıp akıllanana kadar 1 hafta geçer ya da polise gidip babanın evine götürürler çilingirle açarlar annenin veridiği parayla 1hafta idare edersin.

Annem ve babam ayrı. Benim annemle bir sorun yaşadık bugün. Git evden babanın yanına dedi. Babama söyleyince gelme dedi. Ne yapacağım ben şimdi? 16 yaşındayım. Babama "Ne yapacağım, sokakta mı kalayım?" dediğimde polisi ara gereğini yapar diyor. Ne yapacağım ben? Önerisi olan var mı? Annemle yaşadığım sorun çözülecek gibi değil ne yapacağım ben stresten bayılacağım şimdi.
Vekaletiniz annenizde ise almak zorunda.

Geri
Yukarı