Annem mitoloji kitabı almama izin vermiyor

Çocuğumuzu dinden nasıl soğuturuz adlı çalışmanın örneği, PDF olarak ya da play kitaplar gibi çeşitli Online kaynaklar üzerinden okuyabilirsin. Belki daha kısıtlı bir erişim olur ancak hiç erişememekten daha iyi.

Çocuğumuzu dinden nasıl soğuturuz adlı çalışmanın örneği, PDF olarak ya da play kitaplar gibi çeşitli Online kaynaklar üzerinden okuyabilirsin. Belki daha kısıtlı bir erişim olur ancak hiç erişememekten daha iyi.
Ama hocam kitap ayrı bir tat veriyor. Kendiniz o kitabı elinize alıp okursanız daha çok zevk alırsınız. Ben bu yönde düşünüyorum. Başkaları belki de teknolojiden okumayı seviyorlar, orasına karışamam.

Ama hocam kitap ayrı bir tat veriyor. Kendiniz o kitabı elinize alıp okursanız daha çok zevk alırsınız. Ben bu yönde düşünüyorum. Başkaları belki de teknolojiden okumayı seviyorlar, orasına karışamam.
Hocam hiç okuyamamaktan daha iyi bir tercih gibi duruyor.

Onlar sana karşı bu şekilde davranıyorlarsa sen de onlara karşı öyle yapacaksın. Deli gibi davranacaksın, bağıracaksın. Yanlış anlama ama geri kafalı insanlara lafla bir şey anlatamazsın mümkün değil. Sen de kendini deliye vuracaksın ki bir şey yapamasınlar. Tek anladıkları şey bu emin olabilirsin. Bu arada yaşın kaç?

Geri
Yukarı