Annem rahim kanseriymiş

4 Kere kanseri yenmiş bir akrabamız var,hep hayata iyi bakar,ben bu sebeple iyileştiğini düşünüyorum.Annenizin hayat şartlarını ona, yardıma ihtiyacı olduğunu belli etmeden iyileştirmeye çalışın.

Annemin karın bölgesinden bir parça aldılar.
O parça olmadanda insanlar rahatça yaşayabiliyormuş.
Adını unuttum. Annem uyandığında sorup güncelleyebilirim/bilgilendirebilirim.
Kanser oradan başlamış sanırım ve o parçanın yarısını alacaklarmış ama biz hepsini almalarını istedik bir sorun olmayacağından dolayı risk almadık.
Annem kanseri atlattı. Bakın kaç yıl ve gün geçmiş ve bir sorunu yok o konuda.
Ama eğilip kalkarken bile günlük yaşamında kemikleri vsvs ağrıyor.
Fibromiyalji teşhisi kondu.
74 yaşında kılıçdaroğlu gibi insanlar sağa sağlam her yere koşturuyor, dimdik ayakta duruyorlar.
Annemi 50 yaşında varsayarsak can sıkıcı tabii ki.
Bu arada kılıçdaroğlu popüler bir isim ve yaş olarak yaşı çok ileride diye bir an aklıma geldiği için örnek verdim.
İlginiz için teşekkürler.
<3

Annemin karın bölgesinden bir parça aldılar.
O parça olmadanda insanlar rahatça yaşayabiliyormuş.
Adını unuttum. Annem uyandığında sorup güncelleyebilirim/bilgilendirebilirim.
Kanser oradan başlamış sanırım ve o parçanın yarısını alacaklarmış ama biz hepsini almalarını istedik bir sorun olmayacağından dolayı risk almadık.
Annem kanseri atlattı. Bakın kaç yıl ve gün geçmiş ve bir sorunu yok o konuda.
Ama eğilip kalkarken bile günlük yaşamında kemikleri vsvs ağrıyor.
Fibromiyalji teşhisi kondu.
74 yaşında kılıçdaroğlu gibi insanlar sağa sağlam her yere koşturuyor, dimdik ayakta duruyorlar.
Annemi 50 yaşında varsayarsak can sıkıcı tabii ki.
Bu arada kılıçdaroğlu popüler bir isim ve yaş olarak yaşı çok ileride diye bir an aklıma geldiği için örnek verdim.
İlginiz için teşekkürler.
<3

Sevindim hocam geçmiş olsun inşallah daha iyi olur.

Çok geçmiş olsun kardeşim, bu konuda böyle dirayetli bir duruş sergilemen de senin ne kadar güçlü birisi olduğunu gösteriyor. Annenin kanseri atlatmış olmasına da çok sevindim mutluluğunuz daim olsun.

Geri
Yukarı