Annem ve babam beni istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
18 yaşını geçtiysen devletin koruma amaçlı kurduğu yurtlara yerleşemezsin. Ailene dava açabilirsin ama 18 yaşını geçtiğini varsayarsak sonuç ne olur bilemem. Belki de kendi paranı kazanmaya başlamadan kovdukları için bir miktar tazminat alabilirsin. En kısa sürede iş bulmanı öneririm. Üniversite okumayı düşünüyorsan burs veren yerlere başvuru yapabilirsin. 3-4 yerden burs alırsan çalışmana gerek kalmadan okuyabilirsin. Biraz zor olur ama olur.
Geçmiş olsun.

Ben liseyi bitirdim annem evden defolup git dedi (annem ile babam 6 yıl önce ayrılmıştı) babam benim yanıma gelme dedi. Akrabalarımın yanına gittim banane dediler. 2560 TL param var. Ne yapmalıyım?

Sen aynı konuyu açmamış mıydın? Konu troll değilse, polise git ve aileni şikayet et. Dava edebiliyorsan dava et.

İş buldum orada çalışıyorum arkadaşımın yanında kalıyorum 18 yaşındayım 2.5 ay sonra yurt dışına çıkacağim Almanca İspanyolca ve ingiliizce biliyorum.
Benim önerimi o 2.5 ayda çok fazla harcama yapma. Madem yurt dışına çıkacaksın kur farkı çok olacağı için paran daha az olacak.

İş buldum orada çalışıyorum arkadaşımın yanında kalıyorum 18 yaşındayım 2.5 ay sonra yurt dışına çıkacağim Almanca İspanyolca ve ingiliizce biliyorum.
Aynı zamanda okuyorum.

Okulunuzu asla bırakmayın hocam üniversite bitirirseniz kesin iş bulursunuz (Allah yardımcınız olsun).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı