Annemi Arayıp Adınıza 20 Tane Hat Var Demişler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca evinizde mutlaka ve mutlaka size yakın bir yerde sopa (baseball sopası önerilir (y) ama demir olanından) ya da bıçak bulundurabilirsiniz. Öldürün demiyorum. Sadece bayıltacak derecede. Eğer bıçak işine girmezseniz sopa işinizi görecektir. Eğer (Allah mafaza) evinize gelirse sopayı kapın ve Allah ne verdiyse dalın. Ama öldürmeyecek derecede. Daha sonra adamı paket yapın ve polisin gelmesini bekleyin. Bunlar güvenlik amaçlıdır. Adamı öldürmeyecek derecede dövebilirsiniz. Ama öldürürseniz siz suçlu olursunuz.

Bildiğiniz 0531'li bir numaradan aradılar. :D Ya bana hiç mi hiç inandırıcı gelmiyor, yani biz öyle birşey yapmadık, Mobil Hat Sorgulama sisteminden de baktık, annemin adına 2 numara var. Biri benim, diğeride ablamın. Sadece 2 numara var.

Birileri oynatmış olabilir veya dolandırıcılar para dilenmeye aramıştır.

Hacı sizi keklemiş olabilirler. Sen en iyisi arkadaşların dediği gibi polise git. İnşallah tanıdık çıkmaz. Benim böyle başıma olay gelecek ve tanıdığım çıkacak, ağzını burnunu kırarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kokasi dediği gibi bir beyzbol sopası alın benim evde barfix demiri var parçalara ayırınca (kırınca değil ayırınca ayrılabiliyor) büyük sopa oluyor demir :D onuda ayırınca 2 tane 40cm bir sopa oluyor yetiyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı