Annemi kırdım

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
Ömrümde anneme çiçek almadım. Kırılırsa da barışırız annem yani sevgilim değil. Bana ters geldi bence fazla üstüne gitme olur böyle şeyler birdaha yapmamaya özen göster kâfi.

Daha demin güzel bir buket yaptırmıştım paramın çoğunu oraya yatırdım. Tekrar aynı buketten mi yaptırıyım ?
Bence bir tane daha çiçek yaptırma, hem paranda azalmış. Çiçeği zaten yatağının yanına koymuşsun. Bırak uykusunu alsın. İnsanlar uykusunu almadan biraz hırçın ve normalde gösterdikleri huylarından uzaklaşabiliyorlar. Uyandıktan sonra çiçeği alıp vazoya koyarsa iyiye işaret; koymazsa umutsuzluğa kapılma, iyi davranmaya ve en önemlisi dediği şeyleri yerine getirmeye çalış. Mesela git ve yatağını topla diyorsa veya çay yap diyorsa bunları soru sormadan yaparsan ve daha önceden yap dediği şeyleri önceden yapmayıpta o zaman yaparsan içinden mutlu olur. Sana belli etmeyebilir ama mutlu olur. Bunun uzun süre uzayacağını sanmıyorum, duygularını içinde biriktirse bile sen annenin gurur duyacağı bir şey yapınca mutlaka duygulanacaktır veya sana belli edecektir. Fazla uzun sürmeyeceğini sanıyorum bu küslüğün. Bu arada bir daha böyle bir şey yapmamak için kendini tut. Ben de ergenim ama hiç böyle şeyler yapmıyorum. Ha bazı zamanlarda kızmıyor değil ve söylemiyor değilim ama çoğu zaman içimden kızıyorum veya söyleniyorum.

Annenden ciddice özür dileyip bir daha yapmayacağını dile getir, o sırada zaten yumuşayacaktır ama sana farkettirmek istemez yarın sabaha barışırsınız emin ol.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı