Annemi kırdım

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
Bence barışmaması için neden yok. Bu kadar abartmana gerek yok. Bir kişiyi kırdıysan en başında sabırlı olman gerekiyor çünkü insanlar bir küsüp bir barışıp her şeyi robot gibi yapmaya meyilli değillerdir. İnsanların duyguları vardır. Bazılarının duyguları çabuk değişir bazıları da duyguyu bir süre yaşarlar. Bu gibi durumlarda sabırlı olmak en iyi çözümdür. Her şeyi zamana bırak ve onu bu barış sürecinde kırmamaya ve dediklerini yapmaya çalış. Bir de ona bir şeyi yapman gerekiyormuş gibi bir his verme. Yani gidip mutfağa yemekten sonraki bulaşıklara yardım etmeye fazla çalışma. Eğer bir şeyi istemiyorsa fazla üstelememen gerekir diye düşünüyorum. Zaten çiçekleri vazoya koymuş. Büyük ihtimalle şu anda seninle barışmıştır ama senin aklını başına almanı istiyordur. Biraz bekliyordur ve senin pişman olmanı da bekliyor olabilir. Yani bunlar sadece olasılık ama öneri kısmına gelirsek onun dediklerini yerine getir, kibar ol ve sabırlı ol.
Kardeş çok teşekkür ederim. Zaman her şeyin ilacı derler. Doğru galiba. Zamana bırakayım ben de. Konuya cevap yazan herkese çok çok teşekkür ederim. Hepinizden ALLAH razı olsun.

İşe online oyunlarda takım arkadaşının berbat oynamasında veya ölmesinde küfretmeyerek başlayabilirsin :D Eğer böyle bir alışkanlığın varsa tabii.
Ooo gta v oynuyorum arkadaşımla arkadaşıma değilde beni öldürenlere baya bi sövüyorum :D. Dişimi sıkıp küfür etmemeye çalışcaz artık :D

Kardeş çok teşekkür ederim. Zaman her şeyin ilacı derler. Doğru galiba. Zamana bırakayım ben de. Konuya cevap yazan herkese çok çok teşekkür ederim. Hepinizden ALLAH razı olsun.

Ooo gta v oynuyorum arkadaşımla arkadaşıma değilde beni öldürenlere baya bi sövüyorum :D. Dişimi sıkıp küfür etmemeye çalışcaz artık :D
Hocam kendinizi kontrol etmeye çalışacaksınız yolu yok. Sinirlendiğiniz anda içinize atmayı bileceksiniz. Böyle böyle büyüyeceksiniz.

Bende annemle çok kavga ediyorum. Sinirlenince birbirimize kızıyoruz ama sinirlerin yatışmışsa yarım saat bir saat sonra gidiyorum annemi öpüyuyorum. Yatışmazsa zaten unutuyoruz, sabaha falan bir şeyimiz kalmıyor...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı