Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatını fazla değil mi?

Yasal olmayan bir işte emek yoktur. Ekibin faaliyeti yasal mı değil mi netleştirilmeden konuşulan her konu anlamsızdır. Bana göre yasal sana göre değil gibi bir durum da olamaz. Bilen varsa açıklasın ona göre yorum yapalım.

Benim duyduğum kadarıyla yasal değil zaten daha önce bazı şirketlerden de dava yemişler.

Ben hırsız olduğum için güncellemeyle derdim de yok.(dogru cümle)

Para verdiğinde sahip olmadığın bir şeyi çalmak hırsızlığa girer mi bu göreceli bir durum. Ama tabii bunu hırsızlık olarak görenler varsa ben de hırsızlığımla gurur duyarım.

Bazı oyunların oynamaya devam etmek için güncellemeyi mecburi tutması ya da devamlı internet bağlantısı istemesi saçmalıktan ibaret. Para ödediğim bir üründe haklarım bu denli kısıtlı olacaksa satışların kaldırılıp Ubisoft'un abonelik fikri uygulansın aynı şey.

Para verdiğinde sahip olmadığın bir şeyi çalmak hırsızlığa girer mi bu göreceli bir durum. Ama tabii bunu hırsızlık olarak görenler varsa ben de hırsızlığımla gurur duyarım.

Bazı oyunların oynamaya devam etmek için güncellemeyi mecburi tutması ya da devamlı internet bağlantısı istemesi saçmalıktan ibaret. Para ödediğim bir üründe haklarım bu denli kısıtlı olacaksa satışların kaldırılıp Ubisoft'un abonelik fikri uygulansın aynı şey.

Ubisoft hakkinda dediklerine katiliyorum.

Hiçbir oyuna yama yapmak yasal değil zaten. Ücretli ücretsiz fark etmeksizin bu böyle.

Kimseden dava yediğimiz yok.

Alınan üyeliğin faturası kesiliyor vergisi ödeniyor.

Rockstar Ubisoft firmaları ile sorun yaşamışsınız diye duymuştum dava kısmını onun içindi ben kesin konuşmadım duyduğumu söyledim sadece.

Vergi ödemiyorsunuz diyen yok ki zaten olay o değil ki

Olay aylık 140 TL olması

Allah'a şükür alacak durumum var bir yamada 150 TL vermişliğimde var daha yeni

Ama ben herkesi düşündüğüm için bu gibi ücretsiz olmasını düşünüyorum buraya konusunuda açmıştım sizde görmüşsünüz zaten.

Ama yama sizin ne yapacağınızada siz karar veririsiniz

Şöyle bir söz vardır alan memnun satan memnun sizin durumunuz bu işte.

O yüzden pek fazla diyecek bir şey yok.

Size iyi hafta sonları dilerim.

Rockstar Ubisoft firmaları ile sorun yaşamışsınız diye duymuştum dava kısmını onun içindi ben kesin konuşmadım duyduğumu söyledim sadece.

Vergi ödemiyorsunuz diyen yok ki zaten olay o değil ki

Olay aylık 140 TL olması

Allah'a şükür alacak durumum var bir yamada 150 TL vermişliğimde var daha yeni

Ama ben herkesi düşündüğüm için bu gibi ücretsiz olmasını düşünüyorum buraya konusunuda açmıştım sizde görmüşsünüz zaten.

Ama yama sizin ne yapacağınızada siz karar veririsiniz

Şöyle bir söz vardır alan memnun satan memnun sizin durumunuz bu işte.

O yüzden pek fazla diyecek bir şey yok.

Size iyi hafta sonları dilerim.

Hayır, davalık bir durumumuz kimseyle olmadı.

Dostum bak anlamadığın nokta şu; kimse yüz binlerce, milyonlarca kelimeyi bedavaya çevirmez. Gönüllülük işi diye bir olay kalmadı. Oyunlar küçük değil artık.

Tutku projesidir belki 1-2 yapan çıkar ama ötesi olmaz.

140 TL olması bizim keyfi belirlediğimiz bir şey değil. İlk zamanlar 18 liraydı. Ekonomimiz ortada. Şu an 140 liraya etine dolgun bir oyun almak bile imkansız neredeyse. Çünkü malum ekonomi yüzünden Steam de dolar kuruna geçti.

Ayrıca şunu da eklemeden geçmek istemiyorum. Yamalarımızın büyük bir kısmı güçlü sistem isteyen oyunlardan oluşuyor. Bunları oynatacak sistem herkesin elinde var mı? Az mantık.

Yeni konular

Geri
Yukarı