Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatını fazla değil mi?

Hayatında hiç mi oyun oynamadın? Hadi okulu geçtim bir halt öğretilmiyor zaten de ben çoğunu oyunlardan öğrendim. İngilizce zor bir dil de değil.

Hocam ne yalan söyleyeyim geçen seneye kadar bilgisayarım yoktu, bilgisayarda bile oynadığım oyunlar Valorant ve Age of History 2 idi. İngilizce öğrenme konusuna katılıyorum ama bünyeye göre belki 3 ay, belki 3 yıl süren bir süreci beklemek akıl işi değil.

Hocam ne yalan söyleyeyim geçen seneye kadar bilgisayarım yoktu, bilgisayarda bile oynadığım oyunlar Valorant ve Age of History 2 idi. İngilizce öğrenme konusuna katılıyorum ama bünyeye göre belki 3 ay, belki 3 yıl süren bir süreci beklemek akıl işi değil.
İngilizce bilmek sadece oyunlarda işe yaramaz kendini de geliştirmiş olursun, sağdan soldan yamalara fahiş fiyatlar ödemekten de kurtulursun. 3 yıl süreceğini sanmam sıfırdan başlasan bile 1 yılda takır takır konuşursun.

İngilizce bilmek sadece oyunlarda işe yaramaz kendini de geliştirmiş olursun, sağdan soldan yamalara fahiş fiyatlar ödemekten de kurtulursun. 3 yıl süreceğini sanmam sıfırdan başlasan bile 1 yılda takır takır konuşursun.

Dediğiniz gibi İngilizce tabii ki gerekli o 1 yıllık süreçte bile tek tük yamalara ihtiyaç duyuluyor.

Yahu çeviriye 130 TL gibi çok az bir rakamı vereceksiniz diye aklınız çıkıyor, hem de 1 kere alınca bütün hepsine ulaşıyorsunuz.

Hatırlatayım, bir damacana su 70 TL civarında, çoğu yerde 60 TL'den fazla.

Ama yok efendim, oyunları Türkçe oynayamıyoruz deniyor sonra.

1 yılda da öğrenme konusunda başarılar :)

Yahu çeviriye 130 TL gibi çok az bir rakamı vereceksiniz diye aklınız çıkıyor, hem de 1 kere alınca bütün hepsine ulaşıyorsunuz.

Hatırlatayım, bir damacana su 70 TL civarında, çoğu yerde 60 TL'den fazla.

Ama yok efendim, oyunları Türkçe oynayamıyoruz deniyor sonra.

1 yılda da öğrenme konusunda başarılar :)
Oyunlara binlerce para veriyorlar, konu çeviriye gelince de pahalı. dediğiniz gibi çeviri yapmak işi kolay değil. bazı yerler manuel düzenlenebilir, gözden geçirilebilir. ki bunlarda uğraştırıcı şeyler.

Yorumları fazla okumadım ama görüşüm şu Türkçe dilin değersiz olduğu bir oyun dünyasında parayla türkçe yama satmak bence saçma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı