Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatını fazla değil mi?

Yahu çeviriye 130 TL gibi çok az bir rakamı vereceksiniz diye aklınız çıkıyor, hem de 1 kere alınca bütün hepsine ulaşıyorsunuz.

Hatırlatayım, bir damacana su 70 TL civarında, çoğu yerde 60 TL'den fazla.

Ama yok efendim, oyunları Türkçe oynayamıyoruz deniyor sonra.

1 yılda da öğrenme konusunda başarılar :)
İngilizce bu, Arapça değil. Ayrıca aşırı derecede üstün, C2 seviyesine falan gelmeye gerek yok. B1-B2 öğrensen bile hemen hemen yeter. Dünyanın en kolay ve global dilinde de B1-B2 seviyesine 1 senede gelemiyorsan hayatında başarılar...

İngilizce bu, Arapça değil. Ayrıca aşırı derecede üstün, C2 seviyesine falan gelmeye gerek yok. B1-B2 öğrensen bile hemen hemen yeter. Dünyanın en kolay ve global dilinde de B1-B2 seviyesine 1 senede gelemiyorsan hayatında başarılar...
Ben zaten çok iyi biliyorum, hatta 2 yabancı dil daha biliyorum ve kendim öğrenemedim demedim. İşi kişiselleştirmeyin. "Hayatında" yazarak bana laf atıyorsunuz.

12 yıllık eğitimden sonra öğrenemeyen insanlar var bu dili, eğer dediğiniz gibi kolaysa öğrensin herkes zaten ona lafım yok. Ama öğrenemiyorlar işte, yoksa herkes çok iyi İngilizce biliyor olurdu. (Bildiğini sananlar haricinde)

Bir de yani 130 TL'ye pahalı diyen bir kişi, İngilizce kursuna da para vermez :D

Son düzenleme:
Ben zaten çok iyi biliyorum, hatta 2 yabancı dil daha biliyorum ve kendim öğrenemedim demedim. İşi kişiselleştirmeyin. "hayatında" yazarak bana laf atıyorsunuz.

12 yıllık eğitimden sonra öğrenemeyen insanlar var bu dili, eğer dediğiniz gibi kolaysa öğrensin herkes zaten ona lafım yok. Ama öğrenemiyorlar işte, yoksa herkes çok iyi İngilizce biliyor olurdu. (bildiğini sananlar haricinde)

Bir de yani 130 TL'ye pahalı diyen bir kişi, İngilizce kursuna da para vermez :D

Kursa gerek yok. 2024 yılında elimizde bedava tonla kaynak var zaten.

C1 seviye İngilizce ile altyazılar göz yoruyor diye kapatan ben. Yazılım öğrenseydin konusu gibi, dil öğrenseydin.

Yapılan iş kaliteli ise yamaların ücretli olmasında sorun yok. Bence asıl sorun abonelik sistemi. Sadece 1 oyun için 140TL para vermek asıl sorun.
Yama başına ücret yapsalar çok daha iyi olur bence. En azından eski oyunları ayrı fiyatla satabilirler, 15 liraya Arkham Knight alıp yamaya 140 TL vermek istemen şahsen.

Yapılan iş kaliteli ise yamaların ücretli olmasında sorun yok. Bence asıl sorun abonelik sistemi. Sadece 1 oyun için 140TL para vermek asıl sorun.
Yama başına ücret yapsalar çok daha iyi olur bence. En azından eski oyunları ayrı fiyatla satabilirler, 15 liraya Arkham Knight alıp yamaya 140 TL vermek istemen şahsen.
Üyelik sisteminde sadece 1 yama yok ki. bir sürü oyun dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı