Anonymous Çeviri yamasında virüs mü var?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Horizon Zero Dawn için Anonymous Çeviri'nin yamasını kurunca Defender tarafından böyle bir uyarı alıyorum virüs olduğuna dair. @Anonymous Çeviri

Böyle bir virus çıkıyor: Algılandı: Trojan:Win32/Wacatac.B!ml
Ayrıntılar: Bu program tehlikelidir ve saldırgandan gelen komutları yürütür.

Bu yamanın çalışması için bir program ve zararsız mı? Yoksa silinmesi gereken bir virüs mü?

Daha önce de böyle konu açılmıştı ama Amomymous çeviri karşı çıkmıştı ve dava ile tehdit etmişti. Bu bir değil iki değil bence bir sıkıntısı var.

Daha önce de böyle konu açılmıştı ama Amomymous çeviri karşı çıkmıştı ve dava ile tehdit etmişti. Bu bir değil iki değil bence bir sıkıntısı var.
Açıkçası bu virüs olayları yada oyun yamaları ile alakalı pek bir bilgim yok. Kendi clientleri üzerinden kurdum ve Defender tarafından çıkan hatayı söyledim. Yama için çalışması gereken bir programı tehdit olarak mı algılıyor onuda bilmiyorum. Açıklama yapılırsa ona göre kullanacağım.

Walking Dead Definitive Series, Kena, Spider-Man Miles Morales ve Heavy Rain yamasını kullandım ve Heavy Rain haricinde Kaspersky virüs bulmamıştı. Windows Defender ise tüm yamalarda hata veriyordu.
Kaspersky tavsiye eder misiniz hocam ? Eğer satın alıp kurulumunu yaparsak Defender devre dışı kalıp sadece kaspersky mı çalışmaya devam ediyor ?

Kaspersky tavsiye eder misiniz hocam ? Eğer satın alıp kurulumunu yaparsak Defender devre dışı kalıp sadece kaspersky mı çalışmaya devam ediyor ?
Evet hocam otomatik olarak Kaspersky çalışmaya başlıyor. Eğer Kaspersky'ı silerseniz veya devre dışı bırakırsanız da otomatik olarak Defender devreye giriyor.

Geri
Yukarı