Anonymous Çeviri Marvel's Spider-Man Remastered yamasında mining virüsü mü var?

Şahsen ben de bazı insanların kasıtlı olarak virüs var diye iftira attığını düşünmekteyim. Benim bu konuyu oluştururken kesinlikle kötü bir niyetim yoktu, onu da belirteyim.
Yok hocam sizden yana konuşmadım orada zaten :)

Bu korsan Türkçe yamayı indirip kurdum Görev Yöneticisi'nden takip ediyorum CPU GPU kullanımlarını vs boştayken %1 vs onlarda problem yok lakin virüsmü değil mi bilmiyorum Malwarebytes programıyla tarattığımda hook_orig DLL'yi trojan. Crypt olarak gösteriyor virüsmü yedim acaba birileri yeşillendirirse sevinirim özellikle @Anonymous Çeviri.

Korsan yama için destek isteyecek kadar yüzsüzlüğe de pes doğrusu.

Satın aldığınız oyun size bizzat Türkçe destek vermiyorsa internet üzerinden yama indirmenizi önermem çok fazla site virüslü oluyor.

Paralı yamayı kullanıyorum oyun ve yama çıktığından beri virüs uyarısı almadım, bugün defender ilk defa virüs uyarısı verdi bir açıklama ya da düzeltme gelmeden yamayı tekrar kurmayı düşünmüyorum.

Kimin ne yapacağı hiç belli olmaz, ya riski alacaksınız ya da hiç bulaşmayacaksınız. Ayrıca yamalı oyun oynamayın anlamam diye kaçmaktan ziyade anlamaya çalışıp dilinizi geliştirin oyunlardaki konuşulan İngilizce en basit seviyede.

Paralı yamayı kullanıyorum oyun ve yama çıktığından beri virüs uyarısı almadım, bugün defender ilk defa virüs uyarısı verdi bir açıklama ya da düzeltme gelmeden yamayı tekrar kurmayı düşünmüyorum.
Açıklama onlarca kez yapıldı. Hem burada hem Discord sunucumuzda. Yamalar RAM üzerindeki oyun dosyalarına müdahale ederek çalışıyor, yani RAM'e müdahalede bulunuluyor.

Defender uyarıları ise kulak asmaya değmeyecek şeyler. Machine learning ile "güya" tespit edildiği için false positive.

Açıklama onlarca kez yapıldı. Hem burada hem Discord sunucumuzda. Yamalar RAM üzerindeki oyun dosyalarına müdahale ederek çalışıyor, yani RAM'e müdahalede bulunuluyor.

Defender uyarıları ise kulak asmaya değmeyecek şeyler. Machine learning ile "güya" tespit edildiği için false positive.
Merhaba, peki bu internette dolaşan yama cidden virüslü mü?

Geri
Yukarı