Anonymous Çeviri - yeni projeler için anket oyun önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Wildermyth
Dragons Dogma
Yakuza Like a Dragon
Marvel’s Guardians of the Galaxy

Dostum bu yamayı yapımcı firma yaptırıyorsa daha hızlı bitmesi gerekirdi. Sonuçta parasını verip profesyonel bir ekibe yaptırmıyor mu bu yamayı?

Çeviri kolay bir iş değil çeviren ekipte Türkiye'de bulunan bir firma ve oyun gerçekten dil olarak çok ağır bir oyun olduğu gibi çevirilecek metin olarak da çok fazla üstelik çeviren firma başka oyunlarada resmi dil için çalışıyorlar mesela dynligt 2 yeni çıkacak oyunu çeviren ekip bunlar umalımki kısa sürede biter.
Birçok kez yazdım, yazmaya devam edeceğim. Disco Elysium the final cut! :)

Resmi çeviri var zaten.

Dosya Ekleri

• 1643669486834.png
    1643669486834.png
    358,7 KB · Görüntüleme: 43
  • Muhteşem
İfadeler: WTC
Metal gear solid phantom pain 5. Lütfen ücretsiz olursa çok iyi olur aldım 2 yıldır oynayamıyorum.

Metal gear solid phantom pain 5. Lütfen ücretsiz olursa çok iyi olur aldım 2 yıldır oynayamıyorum.

Ücretsiz bu var.

@csrpici @BayKedi Umudu çoktan kesmiştim. Takip etmeyi bıraktım o yüzden :D Bu adamlara resmi olarak o kadar çok saydırdım ki, dayanamadılar demekki. Steam, e-mail ne varsa taciz ettim. Çünkü yıllardır Türkçe getirme sözünü tutmadılar. En çok çevrilmesi istenen dil arasından yaptıkları ankette Türkçe seçilmişti :)

@csrpici @BayKedi umudu çoktan kesmiştim. Takip etmeyi bıraktım o yüzden :D bu adamlara resmi olarak o kadar çok saydırdım ki, dayanamadılar demek ki. Steam, e-mail ne varsa taciz ettim. Çünkü yıllardır Türkçe getirme sözünü tutmadılar. En çok çevrilmesi istenen dil arasından yaptıkları ankette Türkçe seçilmişti :)

Evet biliyorum ama bu çeviri ekibine güvenebilirsiniz resmide zaten kısa sürede biter umarim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı