Anonymous Yama, VirusTotal sonuçları

Anonymous oldukça güvenilirdi fakat sonuçlar oldukça ilginç. False-positive olduğunu düşünmüyorum. BitDefender, Sophos, Microsoft vs. virüs bulmuş.

Eki Görüntüle 1098371

Selamlar, bugün Anonymous üyeliği alıp The Walking Dead Definitive Edition için yamayı kur dediğimde Windows virüs buldu. VT sonuçlarında ise bazı programlar virüs buldu. Sizce false positive mi yoksa zararlı mıdır?
Bir dakika hocam, twd-hook.dll taranmış. 3 ay önce taranmış üstüne, bence burada bir oyun çeviriyorsunuz.

Bir dakika hocam, twd-hook.dll taranmış. 3 ay önce taranmış üstüne, bence burada bir oyun çeviriyorsunuz.

Hocam ne tür bir oyun çevirmek anlamadım. Daha demin yamayı kurdum Windows bu dosyada virüs buldu bende bunu VirusTotal'e attım? Üstüne de sordum false positive mi yoksa zararlı mı diye? Eğer false ise kullanacağım. Ayrıca virüs var demedim. Kaspersky ve Malwarebytes sıkıntı vermemiş.

Hocam ne tür bir oyun çevirmek anlamadım. Daha demin yamayı kurdum Windows bu dosyada virüs buldu bende bunu VirusTotal'e attım? Üstüne de sordum false positive mi yoksa zararlı mı diye? Eğer false ise kullanacağım.
Hocam yama .exe değil mi? Belki .pak dosyasıdır ancak ben hiç .DLL yama görmedim. Burada bir hata var.

Hocam ne tür bir oyun çevirmek anlamadım. Daha demin yamayı kurdum Windows bu dosyada virüs buldu bende bunu VirusTotal'e attım? Üstüne de sordum false positive mi yoksa zararlı mı diye? Eğer false ise kullanacağım.
Yamanın içerisindeki diğer dosyaların da sonuç URL'lerini paylaşırsanız iyi olur.
Hocam yama .exe değil mi? Belki .pak dosyasıdır ancak ben hiç .DLL yama görmedim. Burada bir hata var.
Sadece Windows Defender'in zararlı bulduğu dosyayı yüklemiş.

Yama dosyalarını atar mısın? Troll gibi geldi.
2.png

Yamanın içerisindeki diğer dosyaların da sonuç URL'lerini paylaşırsanız iyi olur.

Sadece Windows Defender'in zararlı bulduğu dosyayı yüklemiş.
Bir tek onda virüs buldu hocam diğerlerinde virüs uyarısı vermedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı