Anonymous Yama, VirusTotal sonuçları

Yine de net olarak anlamamız için diğer dosyaları da yüklemeniz gerekiyor. EXE dosyaları en önemli olanları. Ek olarak çeviriyi kendi sitesinden indirdiğinizden emin misiniz?
Hocam bir program vardı Anonymous Client Form diye sitelerinden indirdiğim. Üye oldum sonra da yamanın üstüne geldim indir ve kur dedim.

3.png

Bunlar da virüs bulmayanlar. False olma ihtimali var mıdır?

Kaspersky ve daha bir çok virüs programı virüs bulmamış bu arada? False olma ihtimali var mıdır?
Net olarak anlamamız için diğer dosyalarının da sonuçlarını paylaşmanız gerek. Dosyayı tekrar taratınca tespit sayısı artıyor. Malwarebytes da zararlı olduğunu tespit etmiş.

Discord adreslerine gittim sorunumu yazdım. Yama programlarımız şifreleme kullandığı için defender vb. programlar virüs olarak algılayabiliyor. Yamalarımızda herhangi bir virüs bulunmuyor yani. Algılanan dosya oyunun klasörü içinde tespit edilmişse gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz. Şeklinde mesaj atmışlar.
Şimdi destekten bir arkadaşla konuştum yamayı şifreledikleri için ve 3.parti bir program olduğu için yamayı bazı programların false positive bulduğunu söyledi. İçinde kesinlikle virüs olmadığını belirtti. Yamayı kullanmaya devam edeceğim teşekkür ederim herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı