Anonymous Çeviri VirusTotal sonuçları

Hocam laptop bu arada. Araştırma yaptım AMD tarafında yetkili AMD Ryzen işlemcilerde çok normal ani artışlar dedi. Benimki bir tık abartı sanki 😃

Laptopsa bir şey diyemem hocam ama benim PC başlarken sicaklik derecesini ve fan hizini görsen zaten...öyle soyleyim yani elim de bir video var duzelmese kendi kendine atacağım yarın bakarsın.

İnsanların emek verip oluşturduğu Türkçe yamaları parasını vermek yerine çalmaya çalışırsanız olacağı bu geçmiş olsun.

Kanks kendi sitesinden indiren adamın da linkini atim 42 tane yav Allah aşkına 42 tane trojan cikti ne anlatıyon Allah'ını seversen.
Ve sağ ol Allah razı olsun Allah kimseyi düşürmesin ne diyeyim bu arada reklam vererek de kazanabilir gayet iyi de kazanır yani bu arada.

Kanka bende de var ama benim bilgisayarda virüs yok :D

Herkes de olmayabilir güncellenmiştir veya kaldırılmıştır bilemem ama dikkatli olun kullan veya kullanma demiyorum dikkatli olun bir arkadaş daha attı 3 4 trojan daha var mesela ama oyun ceviri de karşılaşmadım hiç ama bu demek olmuyor ki siz de karsilasmicaksiniz artık çağ teknoloji çağ virüsler gelişiyor bence gizliden gizliye hocam dikkat etmekte fayda var ama kullanmak kullanmamak kullanıcıya bağlı ben kullanmam o kullanır kimsenin ahını almak istemem isteyenleri de sevmem TR yama yapan insanları desteklemek lazım çok az yapılıyor bu tarz işler.

Herkes de olmayabilir güncellenmiştir veya kaldırılmıştır bilemem ama dikkatli olun kullan veya kullanma demiyorum dikkatli olun bir arkadaş daha attı 3 4 trojan daha var mesela ama oyun ceviri de karşılaşmadım hiç ama bu demek olmuyor ki siz de karsilasmicaksiniz artık çağ teknoloji çağ virüsler gelişiyor bence gizliden gizliye hocam dikkat etmekte fayda var kendiniz için yani.
1 hafta önce indirmiştim. Virustotal falan hiçbir şey bulmadı ama haklısınız tabii.

Of ne karışmış ortalık :D

Arkadaşlar sakin, sonuçlarda bir problem yok. Kullandığımız araçlar ve metodlar maalesef imzalı değiller. Sertifikalı/imzalı bir -en basit tabiriyle- yazılım yapmak maalesef çok para istiyor.

İmzalı olmadığı zaman da bazı antivirüs yazılımları direkt olarak "güvenilmez" damgasını yapıştırıp geçiyor.

Kendiniz en basitinden bir .exe oluşturun, imzasız olacağı için benzer sonuçları alırsınız.

Fakat...

Yamaların oyuna uygulanmasında kullandığımız yöntem RAM bellek üzerindeki oyun dosyalarının değiştirilmesi şeklinde çalışıyor. İmzasız, RAM'e müdahale eden bir yazılımda da böyle ortalığın karışması gayet normal oluyor.

RAM üzerinde tutulan "oyun dosyaları" ile ilgileniyoruz. Diğer şeylerle bir alakamız yok :)

Dipnot: Olayı kabaca anlattım. İşin detay kısmını sevenler sunucumuza gelip yazılımcılarımız ile konuşabilirler, ben o kısımlarda pek bilgili değilim maalesef :)

Geri
Yukarı