Anonymous Yama, VirusTotal sonuçları

Discord adreslerine gittim sorunumu yazdım. Yama programlarımız şifreleme kullandığı için defender vb. programlar virüs olarak algılayabiliyor. Yamalarımızda herhangi bir virüs bulunmuyor yani. Algılanan dosya oyunun klasörü içinde tespit edilmişse gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz. Şeklinde mesaj atmışlar.
Ben yinede güvenilir olduğunu düşünmüyorum size kalmış.Malwarebytes-ESET-McAffe gibi bilinen AV'lar zararlı demiş.

Ben yinede güvenilir olduğunu düşünmüyorum size kalmış.Malwarebytes-ESET-McAffe gibi bilinen AV'lar zararlı demiş.
Hocam konuştuğum arkadaş yamaya ücretsiz bir şekilde erişilip yayılmaması için yaptıkları şifreleme yönteminden kaynaklandığını söyledi. Malwarebytes ve Kaspersky virüs bulmadı.

Hocam konuştuğum arkadaş yamaya ücretsiz bir şekilde erişilip yayılmaması için yaptıkları şifreleme yönteminden kaynaklandığını söyledi. Malwarebytes ve Kaspersky virüs bulmadı.
VirusTotal burada attığınızda Malwarebytes bulmuş.69 AV ve anti-malware'den 34'ü yani yarı yarıya siz bilirsiniz.

VirusTotal burada attığınızda Malwarebytes bulmuş.69 AV ve anti-malware'den 34'ü yani yarı yarıya siz bilirsiniz.
İşin saçma tarafı da o hocam VT' ye tekrar attığımda Malwarebytes virüs bulmadı. Şimdi kendim de indirdim tarattım bulmadı. Arkadaşlardan birinin de dediği gibi tarama zamanını da 3 ay önce gösterdi onu da anlamadım...

Arkadaşlardan birinin de dediği gibi tarama zamanını da 3 ay önce gösterdi onu da anlamadım.
Önceden tarandıysa direkt o sonucu gösterir de o yüzden 3 ay yazıyor. Bu tuşa basarsanız sıfırdan tarar.

1625594213219.png

Yeni konular

Geri
Yukarı