Anoymus çeviri uygulaması virüslü çıkıyor

Özür dilerim o zaman söylediklerimi geri alıyorum. Ama Far Cry 6 kısmını değil. Far Cry kısmı hariç. Yaptığınız emeğin bende farkındayım. Ama olası bir teknik durumda “bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok” demenize bozuldum ondan bu tavrım. Bir de şu fiyat-kütüphane olayını çözmeniz gerek. Aylık ücrete tüm kütüphaneyi sunuyorsunuz farkındayım ama tüm kütüphaneyi kullanamıyorum zaten. Onun yerine tek bir yamayı kiralama veya satış olarak yaparsanız (çeviri zorluğuna göre fiyatta değişiklik olabilir) daha iyi olur düşüncesindeyim. Konudan bağımsız olarak Horizon forbidden West yamasınıda üstlenecek misiniz?
Horizon forbidden West bu oyun zaten Türkçe.

SinnerClown, Gameolog çeviri yerlerine bakılabilir. Yalnız anonymous ücretli bir çeviri portalıydı yanlışım yoksa, desteği ile temasa geçtiniz mi? Bedava olsa sallamazlar diyeceğim de, ücret veriliyorsa ilgi olacaktır.

Sinnerclown, gameolog çeviri yerlerine bakılabilir. Yalnız anonymous ücretli bir çeviri portalıydı yanlışım yoksa, desteği ile temasa geçtiniz mi? Bedava olsa sallamazlar diyeceğim de, ücret veriliyorsa ilgi olacaktır.

Hocam ilgileniyorlar zaten ona lafım yok. Nasıl kurulur hata falan çıkınca nasıl çözülür eminim ilgileniyorlardır. Ama modlarla çakışma olunca ilgilenmiyorlar.

Yanlış kişilere bakmıyor, sadece ismini yanlış yazmış. bu kadar abartmayın.

''Kurduğunuz cümleler ve seçtiğiniz kelimeler tamamen saldırgan.''
O sunucuda nasıl bir makamdasınız bilmiyorum ama, ben o sunucuya girmiştim, orada bir yönetici kaba saba konuştu en sonunda da banladı. ki bir konu üzerinde anlaşılmamazlık oldu doğru düzgün anlatmak yerine dediğiniz gibi ''saldırgan kelimeler'' kullandı sonrasında da banladı. üstelik ben tüm kelimelerimi saygı çerçevesinde seçerken.

Yöneticilerden biriyim. Sunucudaki nickinizi paylaşırsanız kontrol edebilirim.

Özür dilerim o zaman söylediklerimi geri alıyorum. Ama Far Cry 6 kısmını değil. Far Cry kısmı hariç. Yaptığınız emeğin bende farkındayım. Ama olası bir teknik durumda “bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok” demenize bozuldum ondan bu tavrım. Bir de şu fiyat-kütüphane olayını çözmeniz gerek. Aylık ücrete tüm kütüphaneyi sunuyorsunuz farkındayım ama tüm kütüphaneyi kullanamıyorum zaten. Onun yerine tek bir yamayı kiralama veya satış olarak yaparsanız (çeviri zorluğuna göre fiyatta değişiklik olabilir) daha iyi olur düşüncesindeyim. Konudan bağımsız olarak Horizon forbidden West yamasınıda üstlenecek misiniz?

FC6 nazarında yapılabilecek bir şey olsa zaten yapılırdı. Demek ki gerçekten yokmuş. Bazı modlar yamalarımız ile çakışabiliyor. Ya mod ya yama olarak yola devam etmek gerekebiliyor. Onlarca mod var, hangi birisi yamayla çakışır hangisi çakışmaz bunun takibini yapmak imkansız.

Tekil satış olayını dediğim gibi daha önceden yapıyorduk. Ama sistem yürümüyordu. Bu yüzden de tekli satış işi rafa kaldırıldı. Üyeliğiniz bitse de indirdiğiniz yamaları kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Her ay tekrar üyelik almanızı gerektiren bir durum yok. Tek oyun için üyelik almayın zaten, ilginizi çeken birden fazla oyun varsa üyelik sistemi gayet ekonomik oluyor. Ama tek oyun için yöneticilerden biri olarak ben bile tavsiye etmiyorum :)

FC6 nazarında yapılabilecek bir şey olsa zaten yapılırdı. Demek ki gerçekten yokmuş. Bazı modlar yamalarımız ile çakışabiliyor. Ya mod ya yama olarak yola devam etmek gerekebiliyor. Onlarca mod var, hangi birisi yamayla çakışır hangisi çakışmaz bunun takibini yapmak imkansız.

Tekil satış olayını dediğim gibi daha önceden yapıyorduk. Ama sistem yürümüyordu. Bu yüzden de tekli satış işi rafa kaldırıldı. Üyeliğiniz bitse de indirdiğiniz yamaları kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Her ay tekrar üyelik almanızı gerektiren bir durum yok. Tek oyun için üyelik almayın zaten, ilginizi çeken birden fazla oyun varsa üyelik sistemi gayet ekonomik oluyor. Ama tek oyun için yöneticilerden biri olarak ben bile tavsiye etmiyorum :)
Nick'im heaxbey. ben ban affı istemiyorum sadece olanları söylüyorum.

Tekil satış sistemi neden yürümedi?

Nick'im heaxbey. ben ban affı istemiyorum sadece olanları söylüyorum.
Ban affı için değil ne olay döndüğünü öğrenmek için istedim. Lies of P yaması kaldırıldıktan sonra size defalarca açıklama yapılmasına rağmen aynı muhabbeti sürdürmüşsünüz. Bu yüzden banlanmışsınız.

Tekil satış sistemi neden yürümedi?

Yeni projeleri finanse edecek satışlar yakalanamadı.

Ban affı için değil ne olay döndüğünü öğrenmek için istedim. Lies of P yaması kaldırıldıktan sonra size defalarca açıklama yapılmasına rağmen aynı muhabbeti sürdürmüşsünüz. Bu yüzden banlanmışsınız.

Yeni projeleri finanse edecek satışlar yakalanamadı.
Sürdürdüm sonrada kapattım. başka birisi sohbette gelip sorduğunda bir özel nedenleri vardır dedim yöneticiniz sinirlenip banladı. ki haydi bunları geçiyorum, genel olarak agresif bir yapıya sahip. gelip soru soran kişilere de öyleydi. azıcık resmiyeti, saygıyı, adabı korumak gerek.

Sürdürdüm sonrada kapattım. başka birisi sohbette gelip sorduğunda bir özel nedenleri vardır dedim yöneticiniz sinirlenip banladı. ki haydi bunları geçiyorum, genel olarak agresif bir yapıya sahip. gelip soru soran kişilere de öyleydi. azıcık resmiyeti, saygıyı, adabı korumak gerek.
Mesajlarınıza ulaşılamıyor maalesef. Sohbetteki mesajlardan yola çıkarak söyledim. Haksız bir durum varsa kusura bakmayın, Anonymous adına ben özür dilerim. Ama sunucunun en fazla ban atanı olarak konunun gereksiz uzadığının ve bu yüzden banlandığınıza olan inancım devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı