Antalya'da AMD işlemciler kullanılır mı?

Sametdnzzzz

Hectopat
Merhaba ben yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım. Antalya'da oturuyorum bir de en sıcak bölgesi olan çolaklıda oturuyorum. AMD işlemciler ısınıyor diyorlar bilmiyorum doğru mu? Benim alacağım işlemci büyük ihtimal AMD Ryzen 5 1600. yani kısaca Antalya'da AMD Ryzen işlemciler kullanılır mı? Sizce burada AMD işlemciler mi kullanılır Intel işlemciler mi kullanılır?

AMD ısınıyor muhabbeti kapanmadı mı ya? FX serisi gitti kavga bitti dostum, Ryzen'lar ısınmıyor, rahat ol. Ben Ryzen 5 1600 AF stok fanla 30 derece havada en fazla 60-65 derece görüyordum oyunlarda. Rahat ol yani, ısınıyor lafları asılsız. Hatta düzgün bir hava soğutmayla 50 derecelere düşürürsün, hava akışı da önemli bu arada. Kasan nedir?

Tabii ki kullanılır. AMD'nin mangalda kömür ihtiyacını karşıladığı dönemler geçti. Ryzen 7 2700X işlemciyi stok fan ile kullanıyorum, gayet serin çalışıyor. İçiniz rahat olsun.
İntelin 10 derecede çalıştığı hakkında ScreenShot atar mısınız?
Bence ironi yapmış arkadaş

Merhaba ben yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım. Antalya'da oturuyorum bir de en sıcak bölgesi olan çolaklıda oturuyorum. AMD işlemciler ısınıyor diyorlar bilmiyorum doğru mu? Benim alacağım işlemci büyük ihtimal AMD Ryzen 5 1600. yani kısaca Antalya'da AMD Ryzen işlemciler kullanılır mı? Sizce burada AMD işlemciler mi kullanılır Intel işlemciler mi kullanılır?
Antalya ilinde yaşıyorum. R5 1600 AF stock ayar stock fan yükte 66 C°'de geziyor. Sapphire Pulse RX 5600 XT ekran kartım 55 C° civarı geziyor. (40 derece oda sıcaklığında Corsair Carbide Spec Delta Rgb kasa)

Geri
Yukarı