Anti-aliasing çalışmaması sorunları sistem ile alakalı değil!

Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Merhaba arkadaşlar. Kısaca kötü anti-aliasing veya anti-aliasingin çalışmaması denilen bu soruna, internette "sistem değişince bile geçmiyor" diyenler olduğunu görmüştüm fakat inanmamıştım ve saçma gelmişti.
Bugün MSI B450M-A PRO Max + RTX 2060 + Ryzen 5 3600 + G.Skill 8x2 vs. sistemden,
Gigabyte B450M S2H + 5600XT + 1600 AF + Corsair kasa ve RAM vs. anlayacağınız eski kasadan vida bile almadan sıfır sistem kurdum. Ayrıca NVIDIA'dan AMD platformuna geçtim.
Ve inanılmaz sonuç, sorun daha da arttı :) fakat bu konuda, büyük abilerin hepsi 3 maymunu oynuyor. Aynı şekilde buradaki yetkililer de sanki hiç böyle bir durum yokmuş gibi davranmaya devam ediyor. Madem bu bir sorun değil, bütün kullanıcılar böyle bir sorun olduğunu kabul etsin biz de inanalım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bende sorunun benden veya oyun yapımcılarından kaynaklı olduğunu sanıyordum. Ama besbelli yaygın bir sorunmuş. Çoğu kişide aynı sorun var ama sol üstteki fps değerinden başka bir şeyi umursamıyorlar. Sorun beni öyle bir hale getirdi ki sistemimi satıp okulum için bütçemin çok çok üstüne çıkıp bir macbook almak istiyorum. Oyun oynamak istersem de param olursa bir konsola yönelirim. Bahse varım bu sorun konsolda bile vardır.

Geri
Yukarı