Anti aliasing sorunu

Ramo başkan

Centipat
Arkadaşlar anti aliasing sorunu yaşayan arkadaşlar fotoğrafa bir bakabilirler mi? 3D setting çalışmıyor. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi?

2.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Shadow Play ile video kaydı yapıp paylaşır mısınız?

PUBG yüklü olduğu için onda gösterebildim. Bunun normal olduğunu düşünen yoktur bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm oyunlarda böyle. Ölçeklendirme 100'de. 300 kişinin olduğu bir Discord sunucusundayım. Neredeyse kimse sorunu çözemiyor. Evinden taşınınca sorunun çözüldüğünü söyleyenler bile var. Sorunun sebebini bulamadıkları için elektriğe bağlıyorlar. Benim başıma yaklaşık 1 ay önce geldi ve hiçbir türlü çözemedim.

Hayır yanlıış biliyorsunuz. Aynı sorunu telefonumda, televizyonumda ve PS4'ümde yaşıyorum ve hayır yanlış düşünmüyorum gayet eminim.
Bazılarına göre sorun değil, bazılarına göre ciddi bir sorun. Şu bir gerçek ki ne kadar AA özelliği de açsak belli bir yerde kırılma yaşıyoruz. Konuyu görene kadar bunun başkaları tarafından da sorun olarak kabul edildiğini bilmiyordum.

Bazılarına göre sorun değil, bazılarına göre ciddi bir sorun. Şu bir gerçek ki ne kadar AA özelliği de açsak belli bir yerde kırılma yaşıyoruz. Konuyu görene kadar bunun başkaları tarafından da sorun olarak kabul edildiğini bilmiyordum.
Berbat bir durum. Videolarda bile oluyor. Yasal olarak nasıl hakkımızı arayacağız bilmiyorum.

Berbat bir durum. Videolarda bile oluyor. Yasal olarak nasıl hakkımızı arayacağız bilmiyorum.
Aslında bu durumun birçok kişide yaşandığına eminim. Mesela izlediyseniz grafik modu yayınlayan YouTube kanalları çok yüksek donanımlar kullanıyor. Mutlaka optimize ayarlarda onlar da böyle sorun yaşıyordur. Ancak yüksek donanımlar kullandıkları ve mod sınırına takılmadıkları için olabildiğince yüksek AA işlemesi açabiliyorlar. Fark burada bana kalırsa.

Aslında bu durumun birçok kişide yaşandığına eminim. Mesela izlediyseniz grafik modu yayınlayan YouTube kanalları çok yüksek donanımlar kullanıyor. Mutlaka optimize ayarlarda onlar da böyle sorun yaşıyordur. Ancak yüksek donanımlar kullandıkları ve mod sınırına takılmadıkları için olabildiğince yüksek AA işlemesi açabiliyorlar. Fark burada bana kalırsa.

Hayır bu önceden yaşamadığım bir sorun. Benim bilgisayarım da çok iyi ama yaşıyorum sorunu. Yani televizyonda bile yaşıyorum. Her taraf hareket ediyor sanki. Şimdi biri çıkıp normaldir falan derse kafayı yerim :D

Geri
Yukarı