Anti-Virüs neden kullanılmamalı?

Onu biliyorum zaten de sonuçta Technopat bir forum olduğu için kişinin klavye kullanma ihtimali yüksek oluyor.
reaction pics 💯 & more! on Twitter: am i a joke to you?  https://t.co/LgwI8YMxHA / Twitter

Yav havle vela kuvvete illa ya.

Örneğin; antivirüse verecek paran olmadığı için alamamışsındır ve onsuz yaşamayı öğrenmişsindir. O yüzden artık gerek duymazsın.
AV'lerin dosyalarını taramasını istemediğin için yüklemek istemeyebilirsin.
Verilerinin AV'lerle kolaylıkla satılabileceğinin farkında olduğun için kullanmayabilirsin.
Kapalı devre bir sistem kullanıyorsundur, gerek duymazsın. Ve benzerleri gibi uzatılabilir...

Eğer AV'siz nasıl hayatta kalırımın cevabını arıyorsan o zaman iş değişir elbette.

Boş bir konu. Bunun en uç noktası şudur: Acıkıyorum ama yemek yemek istemiyorum. Neden? Tekrar acıkıyorum çünkü.
Böyle saçma bir olaya dönüyor. Nasıl olsa AV var zararlı girebiliyor demekle aynı mesele. AV'nin koruma düzeylerini hiçe sayıp hepsini aynı kefeye koymaya benzeyip sorulmuş bir soru sadece.

Konu başında biri yazdığı gibi Dünya'dan bağımsız olursun giriş çıkışların olmaz bir cihaz veya ürüne o zaman düşünebilirsin.

Antivirüsler arka planda çalışarak sistemi gereksiz yere yorar. Kaynakları sömürdükçe sömürür ki örneğin Avast. Kaynakların ırzına geçer. Eğer iyi bir kullanıcıysanız ve kendinize güveniyorsanız hiç uğraşmayın antivirüs ile.
Üstte alıntıladığım arkadaşın imzasındaki gibi bir işletim sistemine sahipsen tost makineni "yorar"

O değil de senin sistem sağlammış :D.
Çok teşekkür ederim. İnşallah bir gün size de nasip olur böyle güzel bir Sistem. PC ilgi yanım olduğu için böyle bir sistemim var. Sizin de olur inşallah. :)

Geri
Yukarı