Antidepresan zararlı mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
3 tane yüksek dozda antidepresan kullanıyorum. Sizce ileride bunların beynime falan bir zararı olur mu? Doktor kontrolünde kullanıyorum. 3-4 aydır unutkanlık başladı bende. Unuttuğum bir şey hiç bir şekilde aklıma gelmiyor. Hatta doktora unutkanlık başladı demeyi bile unutuyorum.

Antidepresan'dan oldugu ne malum? Sık mastürbasyon yapılıyorsa unutkanlık olabilir. Üstelik kan verip B12 eksikliğinizin olup olmadığına bakabilirsiniz. Neden "haha" veya "beğenmedim" atıyorsunuz? Antidepresanlar cinsel isteği tam olarak ortadan kaldırmıyor.

Son düzenleme:
3 tane yüksek dozda antidepresan kullanıyorum. Sizce ileride bunların beynime falan bir zararı olur mu? Doktor kontrolünde kullanıyorum. 3-4 aydır unutkanlık başladı bende. Unuttuğum bir şey hiç bir şekilde aklıma gelmiyor. Hatta doktora unutkanlık başladı demeyi bile unutuyorum.
Hocam cahilliğimi affedin ama Allah korusun Alzheimer gibi bir durum yoktur inşaallah. 😳 Hiç bu şüphe ile gittiniz mi doktora?

Hocam cahilliğimi affedin ama Allah korusun Alzheimer gibi bir durum yoktur inşaallah. 😳 Hiç bu şüphe ile gittiniz mi doktora?
Hocam daha yaşım 21 Alzheimer bu yaşta olur mu? Ben yaşlılarda olur sanıyorum tek.

Antidepresan'dan oldugu ne malum? Sık mastürbasyon yapılıyorsa unutkanlık olabilir. Üstelik kan verip B12 eksikliğinizin olup olmadığına bakabilirsiniz.
Antidepresanlar cinsel isteği azaltıyor zaten. Yani öyle bir şey olmaz.

B12 olabilir. Bende de B12 var. Çok sıkıntı çekiyordum. Önce hap kullandım (B12 için). Baktım pek yararı yok. Doktor teşviği ile iğneye başladım. 2. Haftadan yararını görmeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı