Antimalware Service Executable sürekli yüksek CPU ve bellek kullanımı

bruhmrxcdf

Hectopat
İnternetteki her çözümü denedim, virüs taraması yaptım (hiçbir virüs bulunamadı) ona rağmen hala bu illet şey boşta sürekli %20 CPU ve 500 MB RAM yiyor. Windows Defender'ı kapatmadan düzelmiyor.

İnternetteki her çözümü denedim, virüs taraması yaptım (hiçbir virüs bulunamadı) ona rağmen hala bu illet şey boşta sürekli %20 CPU ve 500 MB RAM yiyor. Windows Defender'ı kapatmadan düzelmiyor.
3. şahıs bir koruma programı kullanmıyorsanız kalsın hocam. Kullanıyorsanız kapatabilirsiniz.

Dosyayı falan tarıyor olabilir. Windows Defender'a girince tarama ile ilgili bir şey görüyor musunuz? Tarama yapıyorsa bu değerler normal ama tarama yapmayıp hep böyleyse normal değil. Defender Control ile Defender'ı kapatıp geri açmayı deneyebilirsiniz kendine gelebilir.

Dosyayı falan tarıyor olabilir. Windows Defender'a girince tarama ile ilgili bir şey görüyor musunuz? Tarama yapıyorsa bu değerler normal ama tarama yapmayıp hep böyleyse normal değil. Defender Control ile Defender'ı kapatıp geri açmayı deneyebilirsiniz kendine gelebilir.
Kapatmak daha iyi değil mi sizce? Arka planda bende de 128 MB Ram kullanıyor. Görev yöneticisi başlangıç ayarlarından devre dışı bırakmama rağmen Windows defenderı ram tüketiyor hala.

Kapatmak daha iyi değil mi sizce? Arka planda bende de 128 MB RAM kullanıyor. Görev Yöneticisi başlangıç ayarlarından devre dışı bırakmama rağmen Windows Defender'ı RAM tüketiyor hala.

Kapatilirsa Windows viruslere karsi etkisiz kalabilir. Defender Control ile kapatinca tam kapaniyor.

Geri
Yukarı