Antivirüs önerisi

Setro

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarımı her türlü zararlı yazılımdan koruyacak bir antivirüs arıyorum. Virüs olur, Ransomware olur, her türlüsünü bilgisayara giriş yaptığı an tespit edip silebilen bir antivirüs arıyorum. Şu anda Malwarebytes kullanıyorum fakat araştırma yaptığımda onun antivirüs özelliği yok, sadece tarama için kullanılır gibi yorumlar görüp ikileme düştüm. Ne yapmalıyım? Malwarebytes işimi görür mü yoksa başka bir yazılıma mı geçmeliyim? Ek olarak programın paralı veya ücretsiz olması fark etmez. Çok uçuk fiyatlı olmasın yeter. Sadece kendim için alacağım.

Kaspersky, 90 günlük lisans kodu da var, her formatta kullanabilirsin; 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Hocam peki Kaspersky bilgisayarı yavaşlatır mı? Bilgisayarımı çoğunlukla oyun oynama amacı ile kullanıyorum. Performansı düşürür mü? Bir de Kaspersky başarılı mı? Dediğim gibi bilgisyara yüklendiği an tespit edip silebiliyor mu? Kaspersky'in tespit edemediği şeyi Malwarebytes etmiş sanırım öyle bir yorum görmüştüm.

Bilgisayarı her türden zararlı yazılıma karşı koruyorsa ve her şeyi tespit edebiliyorsa Kaspersky alacağım.

Hocam peki Kaspersky bilgisayarı yavaşlatır mı? Bilgisayarımı çoğunlukla oyun oynama amacı ile kullanıyorum. Performansı düşürür mü? Bir de Kaspersky başarılı mı? Dediğim gibi bilgisyara yüklendiği an tespit edip silebiliyor mu? Kaspersky'in tespit edemediği şeyi Malwarebytes etmiş sanırım öyle bir yorum görmüştüm.

Bilgisayarı her türden zararlı yazılıma karşı koruyorsa ve her şeyi tespit edebiliyorsa Kaspersky alacağım.

En iyisidir, ben performansı düşürdüğünü görmedim, ayrıca satın almana gerek yok, yukarı da 90 günlük lisans kodu attım.

Kaspersky'i yaklaşık 1 yıldır bilgisayarımda kullanıyorum. Yavaşlama gibi sorunlarla karşılaşmadım. Genellikle çoğu virüsü anında siler. Her antivirüs her virüsü direk silemeyedebiliyor tabii. Kaspersky'nin silemediğini Malwarebytes siler Malwarebytes'ın silemedegini Kaspersky siler değişir genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı