Antivirüs programları bilgisayarı yavaşlatıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aliunvx

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050
Bu antivirüs programlarını kullanıyorum. Ama sanki bilgisayarı yavaşlatıyor gibi hissediyorum. Başka antivirüs programına geçmem önerir misiniz veya burada silmem gereken program var mı?

IMG_20190703_111746.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerdiğiniz driver yükleme programı var mı ?

Valla yalan olmasın ben sadece DriversCloud kullanıyorum bilgisayarı tarıyor ardından tarayıcıdan sitesini açıyor My Drivers sekmesinden sürücülerini indirebiliyorsun bu da ne kadar güvenilir bilemem ama bulamadığım bazı sürücüleri bu şekilde güncelliyorum denemekten zarar gelmez.
Kendiniz elle kurun veya Windows Update kullanın.

Windows Update çoğu zaman sürücü bulamıyor.

Valla yalan olmasın ben sadece DriversCloud kullanıyorum bilgisayarı tarıyor ardından tarayıcıdan sitesini açıyor My Drivers sekmesinden sürücülerini indirebiliyorsun bu da ne kadar güvenilir bilemem ama bulamadığım bazı sürücüleri bu şekilde güncelliyorum denemekten zarar gelmez.

Windows Update çoğu zaman sürücü bulamıyor.
Ben sorun yaşadığım zaman Update i çalıştıtrp yeniden başlatıyorum sürücü düzgün geliyordu. Ama en sağlıklısı elle kurmak.

Nvidia sürücülerini düzgün buluyor. AMD tarafını bilemiyorum.

Valla bende idarelik GTX 275 var onun sürücüsünü ben kendim kuruyorum kaç sene önce çıkmış daha da ellememiş adamlar onu kaldırsam Windows Update yine aynı sürümümü kuracak ?

Antivirüs hariç her şey var:) Driver kurma programları sürücüleri yanlış kurabiliyor ve yanında neler kurduğu belli değil. Update zaten kuruyor hepsini siz ekstradan chipset ve ekran kartı driverini siteden güncel kurmanız yeterli. Ekstra program kullanmayın.

@tayfun_3438 Windows Update çoğu zaman sürücü bulamıyor mu? 😂 😂

10 Yıllık anakartlar hariç bulmadığı driver görmedim. Onlarında çoğunu kuruyor.

Tamam arkadaşlar herkese çok teşekkürler.
İobit ile ilgili her şeyi sildim.
CCleaner'i de sildim arada bir yükleyip temizlik yapıp geri sileceğim.
COMODO Firewall'ı da sildim.
Kaspersky yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs hariç her şey var:) Driver kurma programları sürücüleri yanlış kurabiliyor ve yanında neler kurduğu belli değil. Update zaten kuruyor hepsini siz ekstradan chipset ve ekran kartı driverini siteden güncel kurmanız yeterli. Ekstra program kullanmayın.

@tayfun_3438 Windows Update çoğu zaman sürücü bulamıyor mu? 😂 😂

10 Yıllık anakartlar hariç bulmadığı driver görmedim. Onlarında çoğunu kuruyor.

Komik olan nedir ? Kurmuyor işte daha mı iyi bileceksin sistemi ben kullanıyorum sadece AMD SMBUS kuruyor geri kalanına dokunmuyor bile. Gigabyte 990XA-UD3 anakartım var güncel sürücülerini halen kuramadım Update ile de bulamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı