Antivirüs programları bilgisayarı yavaşlatıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aliunvx

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050
Bu antivirüs programlarını kullanıyorum. Ama sanki bilgisayarı yavaşlatıyor gibi hissediyorum. Başka antivirüs programına geçmem önerir misiniz veya burada silmem gereken program var mı?

IMG_20190703_111746.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben burada antivirüs göremiyorum. Ama gereksiz birçok yazılım görüyorum. CCleaner dışındakileri silip Kaspersky Free kurabilirsiniz.

Ben burada antivirüs göremiyorum. Ama gereksiz birçok yazılım görüyorum. CCleaner dışındakileri silip Kaspersky Free kurabilirsiniz.
Biraz genelleme yaptım :) Tavsiye için teşekkürler bu arada free sürümü yeterli midir?

Yeterli. Dediğim gibi diğer yazılımları kaldırın.

SSD kullanmıyorum.
IOBit'in bütün programlarını silin.

Comodo Firewall'a gereksiz diyenleri de gördü gözlerim.

SSD kullanmıyorsanız Kaspersky yüklemek yapabileceğiniz en büyük hata olur. Aksi halde Kaspersky'i öneririm.

Biraz genelleme yaptım :) Tavsiye için teşekkürler bu arada free sürümü yeterli midir?
Kaspersky için internette lisans key bakıp ücretsiz temin edebilirsiniz. Benim key çalıştı ve 90 günlük bir üst kademe olan Internet Security'e geçtim tavsiye ederim.

Comodo Dragon bildiğim kadarı ile Chrome tabanlı bir web tarayıcısı onu çok kullandım sorunsuz güvenilir silmene gerek yok. CCleaner da iyi yazılımdır oda kalsın. Comodo Firewall'da çok iyidir Comodo'nun çoğu yazılımını kullandım memnun kaldım istersen oda kalabilir. Ama şu Advanced System Care 12 , Driver Booster ve Malware Fighter'i kaldırabilirsin gereksizler çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı