Hafif, iyi antivirus program önerisi

pwomwpw

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 LTSB 2016 kullanıyorum 6 GB RAM var ve Windows Defender bu surumde iyi degil aşırı RAM kullaniyor 2-3 GB falan. İyi hafif antivirus oneriniz var midir arkadaşlar?

Son düzenleme:
Öncelikle isterseniz RAM kullanımızı optimize ediniz. Gereksiz Windows hizmetlerinden başlayın. Sonra ise Windows 10 için optimizer programını indirip sadece kullanmadığınız hizmetleri devre dışı bırakın. Yanlış hatırlamıyorsam bu program Defender'da devre dışı bırakacaktır. Bundan sonra ise Kaspersky indirebilirsiniz. Esenlikler dilerim.

Windows 10 LTSB 2016 kullanıyorum ve Windows Defender bu surumde iyi degil aşırı RAM kullaniyor 2-3 GB falan. İyi hafif antivirus oneriniz var midir arkadaşlar?

1711017967276.png

Kaspersky iyi bir seçim olacaktır kullanım değerlerine göre. Kendimde kullanmaktayım

Norton 360 for Gamers kullanıyorum ve şu anda 6,5 mb kullanıyor Ram olarak. Hem fiyatı 120 lira civarındaydı sanırım en son yıllık olarak hem de 3 bilgisayar veya telefona kadar da kurulabiliyor. Ek olarka hem firewall var hem de kamera ve mikrofon erişim koruması mevcut. Senelerdir virüsten eser yok bilgisayarımda sürekli ıvır zıvır yükleyim silsem de.

Yeni konular

Geri
Yukarı