Antrenman programı nasıl?

Zheren

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bulk'tayım. Sizce antrenman programım güzel mi ve çekiş gününde pull UPS yerine ne yapabilirim?

IMG_20231220_192934.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla antrenman hacmi ve volume içeriyor. Set sayılarına artık karışmıyorum çünkü bunu insanlar anlamak istemiyor, bir bölge için çok fazla set yapıldığında çok fazla gelişileceği inancı halen mevcut. Halbuki haftada 1 bölge için minimum 4 set bile hayli hayline yeterlidir.

İtiş günlerinde yaptığın press hareketlerinde triceps kası zaten yeterince çalışacaktır o yüzden triceps için 1 hareket tavsiye ederim. Shoulder press'i fazlalık olarak görüyorum. Çünkü bench ve incline press yaptığında yeterince ön omzun çalışacak.

Bu dediklerim sadece örnek, kendine göre yeniden şekillendirebilirsin.

Çok fazla antrenman hacmi ve volume içeriyor. Set sayılarına artık karışmıyorum çünkü bunu insanlar anlamak istemiyor, bir bölge için çok fazla set yapıldığında çok fazla gelişileceği inancı halen mevcut. Halbuki haftada 1 bölge için minimum 4 set bile hayli hayline yeterlidir.

İtiş günlerinde yaptığın press hareketlerinde triceps kası zaten yeterince çalışacaktır o yüzden triceps için 1 hareket tavsiye ederim. Shoulder Press'i fazlalık olarak görüyorum. Çünkü bench ve incline press yaptığında yeterince ön omzun çalışacak.

Bu dediklerim sadece örnek, kendine göre yeniden şekillendirebilirsin.

Barfiks çekemiyorum yerine ne yapabilirim?

Geri
Yukarı