AOC 22" 75Hz 1ms monitör alınır mı?

Bütçe
900-1200

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
AOC 22" 1MS 75Hz
İyi günler. 2. el olarak alacağım. Bir ilan buldum +1 yıl garantisi olduğu yazılmış. WhatsApp'dan satıcıya ulaştım. Ölü piksel, ghosting ve ışık sızması için testler fotoğraflar isteyeceğim. Fiyat 1200₺ olarak yazılmış ama yapabilirsem pazarlık deneyip 1000₺'e çekmeye çalışacağım. Sizce monitör iyi mi? Ve sistemim aşağıda bütçem buna yetiyor sistemimle uyumlu mu? Cevaplarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Piyasaya bakacak olursan fiyat olarak gayet uygun. Eğer 75 bana yeter diyorsan alabilirsin. Ama sana tavsiyem gerekirse daha bekle para biriktir ikinci el 144hz al. İnan arada çok fark var.

Hocam 4 yıl ana monitörüm olarak kullandım şu an ikinci monitörüm. TN panel olduğundan bir IPS'e göre renkler bariz soluk ancak ana monitörüme göre (TN panel viewsonic vx2458-p-mhd) gayet iyi renk veriyor. Onunla bununla kıyaslamayı bir kenara koyayım, kullandığım süre içerisinde gayet memnundum.

İyi günler. 2. el olarak alacağım. Bir ilan buldum +1 yıl garantisi olduğu yazılmış. WhatsApp'dan satıcıya ulaştım. Ölü piksel, ghosting ve ışık sızması için testler fotoğraflar isteyeceğim. Fiyat 1200₺ olarak yazılmış ama yapabilirsem pazarlık deneyip 1000₺'e çekmeye çalışacağım. Sizce monitör iyi mi? Ve sistemim aşağıda bütçem buna yetiyor sistemimle uyumlu mu? Cevaplarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Dostum değmez biraz daha biriktirip 2.el 145hz 1ms bulabilirsin benq marka veya aoc falan uygun fiyata var ama ölü piksele dikkat et 2. El kargo ile alımlarda başıma geldi ölü piksel falan çıkıyor dikkatli ol.

Piyasaya bakacak olursan fiyat olarak gayet uygun. Eğer 75 bana yeter diyorsan alabilirsin. Ama sana tavsiyem gerekirse daha bekle para biriktir ikinci el 144Hz al. İnan arada çok fark var.

Hocam herkes bekle diyor ama 7 ay önce 2K'ya fazla dediğim 144Hz monitörler şu anda 3500 olmuş. Bundan dolayı acele ediyorum. Piyasada ne olacağını bilebilsem ben de 144Hz düşünüyorum bütçeyi zorlayarak. Sizce ne olur piyasalar?

Hocam herkes bekle diyor ama 7 ay önce 2K'ya fazla dediğim 144Hz monitörler şu anda 3500 olmuş. Bundan dolayı acele ediyorum. Piyasada ne olacağını bilebilsem ben de 144Hz düşünüyorum bütçeyi zorlayarak. Sizce ne olur piyasalar?
Sende haklısın para biriktirmeye de gelmiyor enflasyondan dolayı nasıl bir zamana geldik yaa küfür etmemek elde değil

kanka yine aynı şekilde ikinci el alırsan biraz daha uyguna bulabilirsin 144hz kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle arada muazzam bir fark var. soruna gelirsem maalesef piyasa hakkında bir düşüncem yok zaten kimse genel olarak tahmin edemiyor dolar yine yükselişte falan baya sıkıntılı durumlar

Hocam 1 hafta önce 1500 TL'ye Asus Tuf Gaming VG249Q aldım 2. El garantili kutulu. Bence bütçe arttırın ve 144 Hz bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı