AOC 23" i2369v Monitör Alınır Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
AOC 23" i2369v monitör almaya değer mi? Eğer bu iyi değil biz sana başka monitör önerelim diyorsanız, ben her türlü önerilere açığım.

AOC 23" i2369v monitör almaya değer mi? Eğer bu iyi değil biz sana başka monitör önerelim diyorsanız, ben her türlü önerilere açığım.

Aslında neden bu modelin aklında olduğunu söyleyebilirsen ona göre daha kolay yardım edilebilir. Oyun için mi ? Normal kullanım mı?

Burdaki incelemeyi izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O modelin paneli AH-IPS, AH-IPS en son çıkan IPS paneli. Daha fazla güç tasarufu ve daha doygun renk gösteriyor normal IPS modellerinden.

IPS model seçmemin nedeni @Göksel Gündüz 'ün de dediği gibi etkenler var. Ama benim en büyük seçtiğim özellik nereden bakılırsa bakılsın aynı rengi sunması.

@Cybex hem oyun oynamak, hem makale okumak, gözümü yormaması gibi etkenler barındaracak monitör istiyorum.

Gözü yorar mı ips ekran bilmiyorum. Bir kullanıcı uzun süre okurken rahatsız olduğunu söylemişti ancak bu sadece 1 kişi. Ayrıca ekran ayarlarıyla oynayarak bir şekilde sorun çözülebilir. Gözlerinin ne kadar hassas olduğuna bağlı bir durum.

Şansın varmış bak bu model sana göre. Özelliğinde okuma modu var. LG 22MP55HQ-P Full HD IPS Led Monitör En Ucuz Fiyatı

@Cybex teşekkür ederim. Gözüm hassas. Laptop'ta 2 saat full ışıkta (monitörün ışığı açık) olarak pc kullansam gözlerim kanlanıyor. Ama monitörün ışığını en aza düşürdüğüm zaman 5 saat kullansam da bi'şey olmuyor. Bi' de monitörün inç boyutu 23 olursa sevinirim. Biraz büyük olsun şuanki bilgisayarımın çözünürlüğü 21,5 bana küçük geliyor. 23'' veya 23,6'' olursa sevinirim.

Gerekli cevap alınmıştır. Konunu kilitlenmesini rica ediyorum. @Egemen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı