AOC 24" 24G2spu 3900TL iyi midir?

Keritto361

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
AOC 24G2SPUBK
Selam, günlerdir monitör bakıyorum buraya da konu açmıştım. AOC 24G2spu modelini düşünüyordum ve fiyatı Sinerji'de 4400 İtopya'da ise 4.600 civarıydı bugün baktığımda İtopya'da 3900 TL'ye düştüğünü gördüm direk satın aldım. Sizce fiyatına göre iyi bir model midir, bu kadar büyük bir fiyat indirimi olacağını da düşünmüyordum sorun çıkmaz değil mi?

Fiyat çok iyi.
Sorun çıkarsa anında iade edersiniz.

Hocam bu monitör ile "Gigabyte G24-F2" arasında ikilemde kaldım hangisini önerirsiniz?
AOC hoparlör ve döndürülebilir ekran konusunda tam isteklerimi karşılıyor. Gigabyte'ın monitörü ise HDMI 2.0 destekli iken AOC 1.4 olarak bırakmış. Laptopumu bağlayacağım ve o da HDMI 2.0 destekli. Bunun bir dezavantajı olur mu acaba? Son olarak da panel kalitesi ve kullanım açısından hangisini tercih etmek gereklidir sizce?

HDMI 2.0 destekli iken AOC 1.4 olarak bırakmış.

AOC'un en büyük eksikliği bu. Buna bende takılıyorum. HDMI 1.4, 144Hz üstü vermiyor. Eğer 144Hz üstü istiyorsan HDMI kullanmamalısın AOC alırsan. Dezavantaj Hz kısmında oluyor.

Diğer özellikler olarak AOC önde. Panelleri ikisinin de başarılı. AOC'un renkler daya doygun. İyi bir HDR hissi verdiriyor. Pivot olması avantaj.

Şu an İtopya bunları çok iyi fiyata çekmiş. İki monitörde kullanıcısını üzmez. Bilinen ve tercih edilen modeller çünkü.

Size burada hangi özellik daha ağır basacak ona göre karar verin.

Geri
Yukarı